Yarın 30 Mart Pazartesi ders var mı okullar tatil mi?

Koronavirüs salgınından dolayı yarın 30 Mart Pazartesi gününde okullarda ders olup olmadığı merak konusu oldu. 30 Mart okullar tatil mi?

banner311
Yarın 30 Mart Pazartesi ders var mı okullar tatil mi?

Koronavirüs salgını sonrasında okullarda tatilin uzatılması kafaların karışmasına neden oldu. Daha öncesinde 16 Mart tarihinden itibaren tatil ilan edilen okullarda uzaktan eğitim ile öğrencilerin derslerden uzak kalmaması adına 2 haftalık bir program işlenmişti. Peki okullar ne zamana kadar tatil olacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından düzenlenen ortak basın toplantısında koronavirüs salgını nedeniyle okullarda tatilin ne kadar uzayacağı konusunda bilgilendirme yapıldı.

30 MART 2020 PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ?

MEB Ziya Selçuk, Erdoğan ile yapılan son görüşmenin ardından 16 Mart tarihinde başlayan tatilin 30 Nisan 2020 tarihine kadar uzatıldığı ifade edildi. Yapılan bu açıklama sonrasında yarın 30 Mart Pazartesi gününde ilkokul, ortaokul ve liseler tatil ilan edilmiş oldu. Okullarda koronavirüs salgınından dolayı tatil 30 Nisan tarihine kadar devam etmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 15:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.