Ziya Selçuk'tan öğretmenler için aşı açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilkokul ve okul öncesi kurumlarındaki öğretmenlerin, psikolojik danışmanların okul yöneticilerinin ve okul çalışanlarının sistem tanımlamalarıyla birlikte aşı randevusu alabileceklerini açıkladı.

Ziya Selçuk'tan öğretmenler için aşı açıklaması

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, sosyal medya hesabı Twitter'dan öğretmenler ve okul çalışanlarına ilişkin öncelikli olarak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı uygulaması randevusuna, şu ana kadar 425 bin 430 personelin dahil edildiğini açıkladı. Selçuk, dahil edilenlerin sistem tanımlamalarıyla birlikte aşı için randevu alabileceklerini açıkladı.

Bakan Selçuk paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"İlkokul ve okul öncesi kurumlarımızda bulunan öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımız, okul yöneticilerimiz ve okul çalışanlarımız sistem tanımlamalarıyla birlikte aşı için randevu alabilirler. Şu ana kadar 425 bin 430 çalışma arkadaşımız aşı randevusuna dahil edilmiştir.

Sağlık Bakanlığı, aşı tedarik süreciyle bağlantılı olarak tüm öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımız, okul yöneticilerimiz ve okul çalışanlarımız için planlama yapmaktadır. 

Aşı planlaması doğrultusunda '@enabizsistemi' ve '@MHRS_182'den durumunuzu takip edip randevularınızı oluşturabilirsiniz."

YORUM EKLE