Büşra hemşireyi tecavüzle tehdit eden şahıs serbest kalmıştı: Fatih Portakal öyle bir soru sordu ki yer yerinden oynadı!

Büşra hemşireyi sosyal medyada tecavüzle tehdit eden Süleyman Kaan Altınok’un serbest bırakılmasına Fatih Portakal’dan çok tepki geldi.

banner311
Büşra hemşireyi tecavüzle tehdit eden şahıs serbest kalmıştı: Fatih Portakal öyle bir soru sordu ki yer yerinden oynadı!

Portakal, “Bir daha ve daha kuvvetli tehdit etsin” diye serbest bırakılmış olabilir mi acaba? Adaleti anlamak zor! Ve bu psikolojide biri aramızda” dedi.

Fox TV Ana Haber sunuculuğundan ayrılarak emekli olmaya karar veren Fatih Portakal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan aşure istediği için Büşra hemşireyi tehdit eden Süleyman Kaan Altınok’un serbest bırakılmasına tepki gösterdi.

Adaleti anlamanın zor olduğunu belirten Portakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bir daha ve daha kuvvetli tehdit etsin” diye serbest bırakılmış olabilir mi acaba? Adaleti anlamak zor! Ve bu psikolojide biri aramızda...”

NE OLMUŞTU

Sosyal medyada Büşra hemşireyi 'tehdit' ettiği iddiasıyla Manavgat Adliyesi'nde cumhuriyet savcısına ifade veren Süleyman Kaan Altınok, ardından Sulh Ceza Mahkemesine sevk edilmişti. Sulh ceza hakimi tarafından da ifadesi alınan Altınok, tutuksuz yargılanmak üzere adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Altınok hakkında yurt dışı yasağı da getirilmişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.