Weltew Home, Furniture İstanbul’da

İnelgöl’den tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan; mobilya sektörünün en güçlü kuruluşlarından Weltew Home, yenilenen kurumsal kimliği ve yeni koleksiyonlarıyla 2018 yılında mobilya sektörünün kalite çıtasını yükseğe taşımaya devam ediyor.

banner311
Weltew Home, Furniture İstanbul’da

6 ve 11 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek Furniture İstanbul kapsamında 2019 koleksiyonlarını sergileyecek olan Weltew Home, ziyaretçilerini CNR EXPO Yeşilköy’de Hall 4’te ağırlayacak.   

 “Tüm zorluklara rağmen 2018 büyüme yılımız oldu”

Enflasyonla topyekün mücadele kapsamında ürünlerine %10 indirim uygulayan ve %8’lik KDV indirimini de tüketiciye sunan Weltew Home, Furniture İstanbul’a tüketicilerin ve yeni bayi açmak isteyen girişimcilerin yoğun katılım göstermesini bekliyor.

Weltew Home Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, “son aylarda yaşanan döviz kurlarındaki dalgalanmalar ile birlikte ülke ekonomimiz zorlu bir süreçten geçti. Weltew Home olarak bu ve bunun gibi zorlu ekonomik süreçlerin daha çok üreterek ve satarak aşılacağının bilincindeyiz. Ekonomik ve siyasal olarak zorlu bir mücadele de bulunduğumuz bu dönemden milli bir duruş sergileyerek el birliği ile çıkılacağına dair inancım tam” dedi.

İnegöl’ün gururu Weltew Home

Bursa İnegöl‘de bulunan modern üretim tesisinde yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ve 400‘ü aşkın personeliyle aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza ve 2400 takım yatak üretim kapasitesine sahip olan Weltew Home, teknoloji ve Ar–Ge yatırımları sayesinde tasarımda farklılaşan yenilikçi ürünler geliştiriyor.

Hali hazırda geniş bir yelpazede 100‘ün üzerinde modeliyle mobilya sektörüne yön veren Weltew Home, yurt içinde dört bölge bayii, bir bölge müdürlüğü, 700 satış noktası ve 160 showroomu ile geniş bir pazarlama ağına sahip.

Son dönemde yurt dışı faaliyetleri ile de dikkatleri üzerine çeken Weltew Home, son kullanıcılara yönelik koleksiyonlarını sunarken, fuar boyunca franchising görüşmeleri kapsamında hem yerli hem de yabancı girişimcilerle görüşmeler gerçekleştirecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.