İstanbul'un havasını satıyorlar İstanbul'un havasını satıyorlar

Beylikdüzü'nde iddiaya göre boşanma aşamasında olan Murat B., eşi Şeyda Nur B.'yi sokak ortasında bıçakladı. Çevredekilerin müdahalesine rağmen Şeyda Nur B.'yi defalarca bıçaklayan Murat B. cadde üzerinde polis tarafından gözaltına alındı. Ağır yaralanan Şeyda Nur B. ise hastaneye kaldırıldı.

Olay, saat Adnan Kahveci Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, boşanma aşamasında olan Murat B., eşi Şeyda Nur B. ile konuşmak için Küçükçekmece'de buluştu. Daha sonra Şeyda Nur B. ile Beylikdüzü'ne dönen Murat B. sokak ortasında tartışmaya başladı. Bu sırada yanındaki bıçağı çıkaran Murat B., Şeyda Nur B.'yi sokak ortasında defalarca bıçakladı.

Şeyda Nur B.'nin bıçaklandığını gören çevre sakinleri, Murat B.'ye engel olmaya çalıştı. Vatandaşların uyarısına rağmen eşini bıçaklamaya devam eden Murat B., zaman zaman yanına yaklaşanlara bıçak gösterdi. Murat B.'nin yerde yatan Şeyda Nur B.'yi bıçakladığı anlar cep telefonu ile görüntülendi.

Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı

Şeyda Nur B.'yi bıçaklayan Murat B., bir süre sonra olay yerinden uzaklaştı. Murat B.'nin ihbar üzerine adrese gelen polis ekipleri tarafından aynı cadde üzerinde gözaltına alındığı bildirildi. Saldırıda ağır yaralanan Şeyda Nur B. ise sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Polisin olayla ilgili incelmesi sürüyor.

Editör: Habererk Com