Fulya Öztürk, Esra Ezmeci'ye açtı ağzını yumdu gözünü. Programda izletilen cinsel içerikli video için de Ezmeci'yi suçlayan Öztürk açıklamalarda bulundu.

NE OLMUŞTU?

FOX TV ekranlarında 'Fulya ile Umudun Olsun' isimli programda bir skandala imza atılmıştı. Canlı yayınlanan programda, Celal Bilgin isimli kişi, eşi olduğunu iddia ettiği kadının cinsel içerikli videosunu Fulya Öztürk ve programın psikoloğu Esra Ezmeci ile birlikte izlemişti. Bu skandal yayın büyük tepki çekmişti.

"ESRA EZMECİ BÜYÜTTÜ"

Fulya Öztürk, programını bitirmiş, yerine Esra Ezmeci benzer formatta yeni bir programa başlamıştı. Fulya Öztürk, aylar sonra canlı yayında cinsel içerikli filmin izletilmesiyle ilgili olarak, Esra Ezmeci'yi suçladı. Fulya Öztürk, "Bir görüntü vardı ama bir video değil, bir kadının göbek kısmı onu programda o zaman Esra Ezmeci büyüttü. Benim o kadar kurnazlığım yoktur reyting için" dedi.

"ARKADAN İŞ ÇEVİRMİŞLER"

 Öztürk "Ben bir dönem Covid-19 oldum, 2 hafta uzak kaldım. Esra Ezmeci zaten onu deneyimlemişti. Galiba böyle bir program da yapmak istiyormuş kendisi. Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan arkalardan iş çevirmişler" dedi.

"DÜRÜST OLUN KARDEŞİM"

Kendisi Fox TV'deki programı bıraktıktan hemen sonra Esra Ezmeci'nin programa başlamasını hatırlatan Fulya Öztürk, "2-3 hafta sonra hemen program başladı. ’Ya kardeşim gelin dürüst olun ya?’ Gittiğimi duyunca istemiş galiba. Söyleyebilirdi ‘ben de yapmak istiyordum’ diye" ifadelerini kullandı.

Editör: İlayda Şimşek