Cem Yılmaz yeni projesini açıkladı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz çekeceği ilk diziyi açıkladı.

banner311
Cem Yılmaz yeni projesini açıkladı.

GORA filminde ünlenen film yapımcısı ‘Erşan Kuneri’ karakterinin hayatından kesitlerin olacağı 8 bölümlük bir dizi projesi üzerinde çalıştığını belirten Yılmaz dizinin dijital platformda yayınlanacağını söyledi.

Medya Radar’da yer alan habere göre, ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni projesini açıkladı. Haber Global’de gazeteci Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Yılmaz, GORA filminde yer alan karakterlerden Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesitin yer alacağı 8 bölümlük bir dizi çekeceğini söyledi. Ünlü komedyen dizinin Erşan Kuneri’nin farklı türlerini denemesi olacağını belirterek 6 ay içinde çalışmalara başlayacaklarını sözlerine ekledi.

Canlı yayında gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, çekeceği ilk dizi için açıklamalar yaptı. Yılmaz hızlı bir dizi projesini yapmak istediğini söyleyerek, "Erşan Kuneri'nin hayatından bir kesit olacak. 8 bölümlük bir dizi çekeceğiz" dedi.

"ERŞAN KUNERİ DİZİSİ DİJİTAL PLATFORMDA YAYINLANACAK"

Erşan Kuneri dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını açıklayan Cem Yılmaz, "Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum. Erşan Kuneri'nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlaycağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975'den 1978'e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri'nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. Komik ve hızlı bir dizi olacak" ifadelerini kullandı.

"TEK MALZEMEM KOMİK OLMAK DEĞİLDİ"

Cem Yılmaz, Karakomik Filmler ile ilgili, "Benim maceram başladığı zaman tek malzemem komik olmak değildi. Bu hikayelerin çoğu eskiden beri biriktirdiğim şeylerdi" dedi. Yılmaz, "Kasedi biraz geri sarmak istiyorum. Benim maceram başladığı zaman benim tek malzemem komik olmak değildi. Bu hikayelerin çoğu eskiden beri biriktirdiğim şeylerdi. Seyircinin "bundan anca bu beklenir" dediği mesele beni çok şaşırtıyor. Komedyenler bir noktaya gelir bir tane de dram çakarlar şeklinde değerlendirmemek lazım. Bu tür bir film yapmak istedim. İyi bir şey yapmak mecburiyetinde değilsin. Kötü film ile iyi film arasında gerçekten kıl var" şeklinde konuştu.

"SEVMEDİĞİM FİLMİM YOK"

Cem Yılmaz'ın olduğu en iyi Cem Yılmaz filmi hangisi? sorusu üzerine ise şu yanıtı verdi:

"Çok geniş bir yelpazede bana reaksiyon var. Adam mesela başkalarının yazdığı filmlerde çok iyi diyor. Şunu demek istiyorlar benim sevenlerim, "Her yaptığın mükemmel olması lazım" Benim böyle bir ehliyetim yok ki. Sevmediğim filmim yok. Geçen hafta pandemiden dolayı Pek Yakında filmine denk geldim. Çok mutlulukla izledim. Çok güzel bir film. Daha fazlası benim elimden gelmiyor. 25 senedir kapalı gişe oynuyorum. Bununla ilgili hiçbir şey duymadım şu zamana kadar. Ulusal medyada benimle ilgili duyduğum en sık şey: Ateş püskürdü. Bu kısmını gerçekten çözemedim. Artık bunun anlaşılması lazım. Bu bir şaka. Tıpkı Zafer abinin geçen gün eşiyle bir yemek yemesi gibi"

CEM YILMAZ'IN BİR USTASI VAR MI?

"Benim yaptığım meslek itibarıyla ben ne yazık ki bu mesleğin ustalarıyla beraber vakit geçiremedik. İzleyip zihninde bu işi yapıp yapmamak olmasa dahi bir mizahi bakış, bir öykü anlatmadaki tatlılık, bir perfomansı izlerken oradan öğrenilen şeyler anlamında, Nejat Uygur, Şener Şen gibi isimleri sayabilirim. Benim çocukluğumdan beri beni etkileyen insanlar benim ustamdır.

Rahmetli Seyfi Dursunoğlu, çok da severdim. Onun benimle ilgili bir tespiti var. "Ama onun bir sürü yazarı" var diyor. Ben tiyatro oyunu formunda bir şey sergiliyorum ve onu teliflemem lazım. Yazıyorsam da ben yazıyorum. "

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.