GQ Türkiye'nin bu yıl ilk kez düzenlediği Yaratıcılık Ödülü, başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'ya layık görüldü. New York'ta gerçekleşen gala gecesinde Serenay Sarıkaya, adeta ışıldıyordu. Ünlü oyuncu, geceye özel seçtiği kıyafetiyle göz kamaştırdı.

Etimesgut Belediye Başkanı Behzat Ç Erdal Beşikçioğlu konserde Melek Mosso ile karşılıklı böyle dans etti Etimesgut Belediye Başkanı Behzat Ç Erdal Beşikçioğlu konserde Melek Mosso ile karşılıklı böyle dans etti

O-7

Serenay Sarıkaya'nın tarzı, zarafeti ve cesaretiyle dikkat çekti. GQ Global Creativity Awards gecesinde sahneye çıkan Sarıkaya, kırmızı halıda adeta bir prenses gibi parladı. Ünlü oyuncunun tercih ettiği kıyafet, hem şık hem de iddialı bir görünüm sunuyordu. Gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Sarıkaya, tarzıyla da büyük beğeni topladı.

Go4

Ünlü oyuncunun, GQ'nun “Kreatif Rönesans” konseptli kapak çekiminden paylaştığı pozlar, adeta bir sanat eseri niteliğindeydi. Sarıkaya, her zamanki gibi kusursuz güzelliği ve doğal şıklığıyla izleyenleri büyüledi.

Go

Editör: Habererk Com