Liderler, kayıp 128 milyar doları gündemde tutmaya devam ederek sosyal medya hesapları üzerinden birbirine seslenip kayıp 128 Milyar Doları arıyorlar.

Bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun attığı tweet ile başlayan diyalog, son olarak Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal tarafından sürdürüldü.

Uysal, Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu’na cevaben “Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey! Anadolu’nun Moğol İstilası’ndan bu yana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 Milyar $ Sormaya devam İlk bulan arasın Sn Genel Başkanlarım @kilicdarogluk @meral_aksener @T_Karamollaoglu İrtibatta kalalım!” dedi.

İşte Millet İttifakı liderlerinin twitter üzerinden diyalogları:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu attığı tweet ile İyi Parti Genel Genel Başkanı Meral Akşener’e “Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz? diye sordu.

İyi Parti Genel Genel Başkanı Meral Akşener de “Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam. Sayın @T_Karamollaoglu sizde yeni bir bilgi var mı?” diye Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na sordu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise Akşener’e cevabında Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’a hitaben sordu: “Meral Hanım, insanımız her şeyin farkında. İnanıyorum ki milletimiz, pek yakın bir zamanda bu keyfiliğe, hukuksuzluğa, israfa, yıllardır alın teriyle biriktirileni çarçur edenlere dur diyecek ve güzel bir ders verecektir. Öyle değil mi @DpGultekinUysal Bey?"

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise Karamaollaoğlu’nun sorusunu şu şekilde karşıladı:

“Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey! Anadolu’nun Moğol İstilası’ndan bu yana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 Milyar $ Sormaya devam İlk bulan arasın Sn Genel Başkanlarım @kilicdarogluk @meral_aksener @T_Karamollaoglu İrtibatta kalalım!”