AKP'li vekil FETÖ bağlantısını Böyle Sildi!

AKP'li vekil Hülya Nergis'in kurucusu olduğu Kocaeli Cihan Hukukçular Derneği 23 Temmuz'da KHK'yla kapatıldı. Nergis'in derneği'nin başkanlığını yaptığı dönemi özgeçmişinden çıkarma paniği görüldü.

banner311
AKP'li vekil FETÖ bağlantısını Böyle Sildi!

ÖZ GEÇMİŞİNDEN FETÖ'YÜ SİLDİ!

AKP Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, kurucusu olduğu ve Gülen cemaati mensuplarıyla ilişkisi olduğu için 23 Temmuz'da KHK'yla kapatılan Kocaeli Cihan Hukukçular Derneği'nin başkanlığını yaptığı dönemi özgeçmişinden panikle sildiği ortaya çıktı.

SÖZCÜ ŞOK GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI!

Sözcü gazetesinden Deniz Ayhan'ın haberine göre, Kasım 2015'te Kayseri milletvekili seçilen Nergis bir dönem Kayseri Cihan Hukukçular Derneği'nin kurucu başkanıydı. Bu durumu da hem Meclis'e hem de AKP'ye göndermiş olduğu özgeçmişinde belirtmişti. Nergis'in kurucusu olduğu dernek 23 Temmuz'da KHK'yla kapatıldı.

Derneğin kapatılması üzerine AKP'li Hülya Nergis özgeçmişini değiştirdi. Daha önce yazdığı "Kocaeli Cihan Hukukçular Derneği'nin kurucu Başkanlığı'nı yaptı" satırını çıkarttı. TBMM'ye ve AKP'ye de özgeçmişini 'FETÖ'den temizlenmiş halde gönderdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 16:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.