Rasim Ozan Kütahyalı: Rus uçağını Fethullahçılar düşürdü!

AKP’ye yakın Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, TSK’daki 'cemaatçilerin' “temizleneceğini”, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın buna direnmesi durumunda istifasını vermesi gerektiğini yazdı.

banner311
Rasim Ozan Kütahyalı: Rus uçağını Fethullahçılar düşürdü!

Rasim Ozan Kütahyalı, bugünkü “Türkiye ve Erdoğan’ı hedef alan operasyonlar” başlıklı yazısında “Hiç lafı eğip bükmeye gerek yok. ABD'nin başlattığı operasyon çok nettir. Hedef Türkiye ve Tayyip Erdoğan. Reza Zarrab yemden ibarettir” dedi.

 

“Erdoğan'sız AK Parti ve Erdoğan'sız Türkiye planları 3 yıldır çok aktif operasyonlarla sürekli işleme konmaya çalışılıyor” diyen Kütahyalı Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ı şu sözlerle uyardı:

 

“HULUSİ AKAR DİRENMEYE KALKARSA…”

 

“Türkiye coğrafyası tarihinde olmadığı kadar kuşatılmış durumda. Bir Fethullahçı F-16 subayı tarafından düşürülen Rus uçağı operasyonu da kuşatmayı derinleştirmek amaçlı bir operasyondu ve çok da başarılı oldu. Adımın Rasim Ozan olduğu gibi Rus uçağının düşürülmesi olayının bir Fethullahçı provokasyonu olduğunu biliyorum. Açık itiraf etmek gerekirse Fethullahçı örgütün bu Rus uçağı operasyonu Türkiye'ye ciddi zararlar vererek yalnızlaşmayı artırdı. F-16 pilotlarının bile en az yüzde 50'sinin Fethullahçı olduğuna dair çok sağlam raporlar var. 2016 yılında TSK'dan toplu şekilde atılacak bunlar. Hulusi Akar direnmeye kalkarsa da istifasını verir. Bu kadar basit. Fethullahçılar kaybetti ve Türkiye kazandı. Bu işin geri dönüşü yok...”

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 00:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.