Türk-İş Başkanı hastaneye kaldırıldı

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay hastaneye kaldırıldı. Yapılan son dakika açıklamasına göre Atalay yediği yemekten zehirlendi.

banner311
Türk-İş Başkanı hastaneye kaldırıldı

~~Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) Genel Başkanı Ergün Atalay, Kahramanmaraş’ta katıldığı eğitim seminerinin ardından kusma, bulantı ve baş ağrısı şikayetleri başgösterince hastaneye kaldırıldı.

Türk-İş Genel Başkanı Atalay, sendikasının Kahramanmaraş’ta düzenlediği ’İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitim seminerine katıldıktan sonra öğle saatlerinde kusmaya başladı. Mide bulantısı ve baş ağrısı da olan Atalay, kaldığı otelin yanındaki özel bir hastaneye götürüldü.

turk-is-baskani-ergun-atalay-hastaneye-kaldirildi.jpgTÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay 60 yaşında

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA

Acil serviste yapılan ilk tetkiklerinde yediği yemekten zehirlendiği belirlenen Atalay’ın hastanedeki tedavisi sürüyor.  Hastane Başhekimi Dr. Kemal Yüzbaşıoğlu, Ergün Atalay’ın durumunun şimdilik iyi olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Türk-İş Genel Başkanımız sayın Ergün Atalay, bugün itibariyle şehrimize bir seminer amacıyla gelmişti. Seminer sırasında baş ağrısı, bulantı ve kusma şikayetiyle hastanemize başvurmuştur. Acil servisimizde gerekli muayenesi yapıldıktan sonra ileri tetkik ve tedavi amacıyla servisimizde tedavisi devam etmektedir. Bugün ve yarın hastanemizde müşahede altında tutulacaktır. Ayrıntılı bilgiyi daha sonra ileteceğiz."

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.