Abdullah Olçok'un adına açılan spor merkezinin açılışı yapıldı: Annesi Nihal Olçok çağrılmadı

15 Temmuz şehidi Abdullah Olçok'un annesi Nihal Olçok, Spor Bakanlığı tarafından oğlunun adına açılan spor merkezinin açılışına davet edilmedi.

banner311
Abdullah Olçok'un adına açılan spor merkezinin açılışı yapıldı: Annesi Nihal Olçok çağrılmadı

15 Temmuz 2016 tarihinde düzenlenen darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybeden Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Kocaeli Derince’de bugün hizmete açtığı, oğlunun adını taşıyan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’ne davet edilmedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı resmi Twitter hesabından gülümseyen emojiyle, “Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezimizi Kocaeli/Derince’de hizmete açıyoruz! Haydi arkadaşlar çıkın çıkın gelin!” paylaşımında bulundu.

Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın paylaşımına yanıt olarak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu da etiketleyerek, “Sayın
@kasapoglu, Abdullah’ın ANNESİ var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor. Gerçi bu sizi aşar biliyorum ama yine de davet bekledim… @RTErdogan” diye yazdı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 16:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.