Adnan Oktar'ın A9 kanalında müritler isim isim anlatılmış!

Adnan Oktar'ın A9 kanalında geçmişte yanında bulunan isimleri teke tek sıralamış.

Adnan Oktar'ın örgütüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan eski kadın mürit Ceylan Özgül, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Acun Ilıcalı'nın da eski bir mürit olduğunu iddia etti.

Polis, 2 yıl süren takipten sonra dün Adnan hoca ve 234 müridine 4 ilde şafak operasyonu düzenledi. Aralarında Adnan Oktar'ın da bulunduğu 170 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan yaşları 11 ile 40 arasında değişen 70 kişi Adnan Oktar'dan şikayetçi oldu.

Operasyonun ardından, geçtiğimiz aylarda Oktar'ın yanından firar eden Ceylan Özgül, çeşitli TV kanallarına ve ajanslara verdiği röportajlarla örgütün iç yapısını anlattı.

Öte yandan Twitter hesabından yayınladığı bir mesajda "TV8 de yayın kesilmiş bir hata olmuş sanırım sayın Acun Ilıcalı da eski bir mürid olarak anlattıklarımı teyit edecektir" ifadelerini kullanan Özgül, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Özgül, daha sonra bu tweetini sildi.

Adnan Oktar’a yakın isimlerden olan Tülay Kumaşçı, bir dönem Oktar’a yakın olan ünlü isimleri açıkladı.

Kumaşçı, “Şu an kariyer sahibi olan ve halk tarafından sevilen birçok kişi uzun yıllar Adnan Oktar'ın yanında yetişmiş insanlar' iddiasında bulunurken, bu isimleri şöyle sıraladı:

Acun Ilıcalı, Esat Yontuç, Tuba Çalkılıç, Aylin Kotil, Caner Taslaman, Ayşin Altuniç Güven, Teyfur Erdoğdu, Aslı Tezcan, Serpil Ekşioğlu, Tuba Zeybek, Helal Zeliha Yüksel, K. H, Pınar Tezcan, Tuğçe Eyilik, Pınar Turan, Nedim Keçeli, Çağla Saraç.

Öte yandan Oktar'ın A9 Kanalında yapılan bir yayında Adnan Oktar'ın yanında bir dönem bulunmuş isimleri sıralamaları ve bu isimlerin çok önemli isimlerden oluşması dikkatlerden kaçmadı.

İYİ Partili Kurucular Kurulu Üyesi Ayşin Altuniç Güven'in olması ise oldukça ilginç bir durum olarak değerlendirildi.

Adnan Oktar'ın yanında bir dönem bulunmuş isimlerin ortak bir özelliği ise, hepsinin Ak Parti ile uzaktan veya yakın ilişkide olması.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 11:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer korkmaz
Tamer korkmaz - 3 yıl Önce

Semih yalcin yokmu ????

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 3 yıl Önce

Bir dinsiz din tüccarının, sıçmadığı Camii duvarı kalmamış.
Mlletimin en asil hasleti de, İKRA BİSMI RABBIKE " OKU "DİYE BAßLAYAN Dînini, RÜßVET VERRREK, HARAÇ VEREREK, dinsiz din tüccarı sabetayist zındıklardan ögrenmek oluyor!
Sanki, dinsiz din tüccarının dilinden anlayan KADİR MEVLÂM, YARATTIĞI, MUNIS-MMÜLAYİM, MÜSLÜMAN KULUNUN DİLİNDEN ANLAMAYACAKTI!
SİZİN AKLINIZA TÜKÜREYİM EBLEKÜL LÂKLÂKEYNLER!
BETER OLUN!


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344