AKİT TV’de Murat Ağırel kavgası

Habererk imtiyaz sahibi İsmail Türk Akit Tv’de katıldığı “Açık Söz” programında Yeniçağ yazarı Murat Ağırel kavgası yaşadı.

banner311

İsmail Türk, Feridun Erdoğral'ın sunduğu Gazeteci Yazar Serdar Arseven'in soru ve yorumlarıyla katıldığı Açık Söz'e konuk oldu.

Programa Sosyolog Yazar Ramazan Akkır, Gazeteci Yazar Mehmet Beyhan katıldı.

İsmail Türk “Siz iktidara gelene kadar demokratik bütün insicamı kullanacaksınız, siz geldikten sonra birtakım gerekçelerle de olsa adaletin bir dakikalığına askıya alınması bence maruz görülemez. Diktatörlükle suçladığınız şurada 70-80 sene öncesini İnönü’yü eleştirip, o dönemin iktidarındaki kuyruğu eleştirip geçen sene patates kuyruğunu es geçmişseniz, bunları eleştirenlere gazetecileri de içeri alırsanız, sizi diktatörlük ve buna benzer bir takım suçlamalarla, içeride dışarıda suçlarlar. Tabii devletlerde zaman farklı işliyor.

Murat Ağırel ne için girdi içeri. Size soruyorum. Bir şey ifşa olduktan sonra, bunu ifşa eden gazeteci ifşa olduktan sonra, bu haberleştikten sonra, birinin twet etmesi suç olmaktan çıkar. Murat Ağırel’den bahsediyorum. Diğerlerinden bahsetmiyorum.”dedi.

Sosyolog Yazar Ramazan Akkır’la girdiği tartışmada sert sözler kullanıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.