AKP’li belediye başkanı şoförüne CHP’li başkanı vurması için emir verdi! İnanılır gibi değil ama gerçek!

AKP'li belediye başkanının eski şoföründen gündem sarsacak açıklama geldi.

AKP’li belediye başkanı şoförüne CHP’li başkanı vurması için emir verdi! İnanılır gibi değil ama gerçek!

Kayseri'de AKP'li Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan'ın eski makam şoförü Hacı Bayram Arslan, CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslanvurma talimatı aldığını iddia etti.

AKP'li Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan'ın eski makam şoförü Hacı Bayram Arslan, sosyal medya hesabında çarpıcı iddialarda bulundu.

Sözcü gazetesinden Müslüm Evci'nin aktardığına göre Hacı Bayram Arslan, AKP'li belediye başkanı Ayhan Arslan'ın bir depoda Atatürk fotoğraflarının ve çeşitli belgelerin yerlerde olduğu haberini alan CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslan'ın depoya gitmesi halinde kendisini vurma emri verdiğini iddia etti:

“Sayın Akkışlalılar Ayhan Arslan denilen şahıs CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslan'a benim kendi hesabımdan kendi elleriyle yorum yapıp, paylaşmıştır. Ve bunu korktuğu için benim adımı kullanması beni de başkanla kötü yapmak için istemiştir.

'KAYITLAR SAVCILIĞA VERİLECEK'

İkinci bir husus Gömürgen depoda Atatürk'ün fotoğraf ve bütün evraklarının yerlerde olmasını duyan CHP İlçe Başkanının depoya geldiğini alan Belediye Başkanı Ayhan Arslan beni, Cemal Aldemir ve Fatih Ballı görevlendirip orayı ortadan kaldırmam için talimat verdi. Eğer Mehmet Arslan oraya gelirse onu vurmam emrini verdi bana. Bizzat savcılığa da verilecek bunun kayıtları da mevcut. Akşam da ses kayıtlarını dinleteceğim size”

'HER ŞEY ORTAYA ÇIKIYOR'

Makam şoförünün iddialarının ardından sosyal medya hesabında açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslan ise şu ifadeleri kullandı:

“Akkışla‘da ilginç olaylar yaşıyorum. Gömürgen Mahallemizdeki kütüphanemiz belediye personeli tarafından boşaltıldığı Atatürk resimlerinin ve bayrağımızın yırtılıp yerlere atıldığı haberini aldım. Bunun üzerine ilçe binamızdan Salim Uğur hocamla bu iğrenç hadiseyi resimlemek için Gömürgen'e gittim.

Mevcut AKP'li belediye başkanı şoförüne beni vurması için talimat veriyor. Aradan zaman geçiyor şoför işten ve çıkıyor ve ve başkanın yaptığı her pisliği yolsuzluğu sosyal medya 20:30'da açıklayacağını paylaşıyor ama susturuldu. Her şey ortaya çıkıyor az kaldı.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
solgun
solgun - 1 hafta Önce

Bazı durumlarda jet hızıyla devreye giren adalet mekanizmasını bu durumda da aynı şekilde hareket edecek mi? Adalet tecelli etsin suçlu cezasını çeksin, iftira varsa müfteriden hesap sorulsun.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344