Ali Babacan'dan Berat Albayrak'a yaylım ateşi!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan partisinin Sakarya İl Kongresinde yaptığı konuşmada Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa eden Berat Albayrak'ı sert biçimde eleştirdi.

Ali Babacan'dan Berat Albayrak'a yaylım ateşi!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan partisinin Sakarya İl Kongresinde yaptığı konuşmada Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa eden Berat Albayrak'a, "Ortadan kaybolmakla kurtulamazsınız" dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, “İki senedir Hazine’nin başında olup sonra bir küçük mesajla ortadan kaybolmak diye bir şey olur mu? Bu nasıl bir sorumsuzluktur? Ortadan kaybolmakla kurtulamazsınız. Bu milletin ödediği bedel, birilerinin ortadan kaybolmasıyla kalkmıyor” dedi.

"KAYBOLMAKLA KURTULAMAZSINIZ"

Babacan, "İki senedir Hazine’nin başında olup sonra bir küçük mesajla ortadan kaybolmak diye bir şey olur mu? Bu nasıl bir sorumsuzluktur? Ortadan kaybolmakla kurtulamazsınız.

Bu milletin ödediği bedel, birilerinin ortadan kaybolmasıyla kalkmıyor. Bu millet size ülkenin tapusunu vermedi. Yaptığınız her işlemin, imzaladığınız her evrakın sorumluluğunu taşıyorsunuz. Birilerini gözden kaçırarak topluma olan biteni unutturamazsınız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE