Bisikleti Bile Yandaşa verdiler İddiası

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği bisiklet çekilişinde tepki çeken sonuçlar ortaya çıktı.

Bisikleti Bile Yandaşa verdiler İddiası

 Çekilişi kazananlar arasında genellikle AKP ve MHP'ye yakın isimlerin olması ve kamu çalışanları olması sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Kazananlar listesi, tepkiler üzerine silindi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü için 1 Haziran'da sosyal medya hesabından düzenlediği bisiklet çekilişinin sonuçları açıklandı. Açıklanan listede yer alan 10'u asıl, 5'i yedek olmak üzere 15 isimden 8'inin AKP ve MHP'ye yakın isimler ve kamu çalışanları olduğu ortaya çıktı.

Haksız İthamlar Bizi Üzdü

Durumun kamuoyunda tepki çekmesinin ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada,"haksız ithamlara maruz kalmak bizleri üzmüştür" denilirken, çekilişin Twitter paneli üzerinden gerçekleştirildiği ve otomatik olarak sonuçlandığı kaydedildi.

Öte yandan sosyal medya üzerinden tepkiler artınca belediyenin hesabından duyurulan kazanan isim listesi paylaşımı da silindi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden tepki çeken çekiliş! Bisikletleri AK Parti ve MHP'ye yakın isimler kazandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden tepki çeken çekiliş! Bisikletleri AK Parti ve MHP'ye yakın isimler kazandı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Aydın
Ali Aydın - 8 ay Önce

Bu yaşıma geldim çok lider çok şartlar gördüm buğünkü ermeni kafalıların ülkemi soyup sovana çevirme kardeşi kardeşe düşman etme aklı yaşamadım.