Buket Aydın kahkahalara boğuldu! ‘Tansu Çiller’ sorusuna Cemal Enginyurt’tan olay yanıt!

Cemal Enginyurt’tan ‘Tansu Çiller’ sorusuna olay yanıt geldi. Sonrasında Buket Aydın kahkahalara boğuldu.

Buket Aydın'ın konuğu olan Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'a son günlerde aktif siyasete geri döneceği konuşulan Tansu Çiller soruldu.

Enginyurt'un "Tansu Çiller kim? Hatırlayamadım" yanıtına dayanamayarak kahkahalarla gülen Buket Aydın, "Sinirim bozuldu. İzleyicilerimiz kusura bakmasın" dedi.

90'lı yıllarda Türkiye'de başbakanlık yapan Tansu Çiller'in geçtiğimiz günlerde "Ben milletimi özledim" sözlerinin ardından yeniden aktif siyasete döneceği konuşuluyor.

CEMAL ENGİNYURT'A CANLI YAYINDA TANSU ÇİLLER SORUSU

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına katıldı. Enginyurt'a "Tansu Çiller'in siyasete döneceği konuşuluyor. Merkez sağ açısından bunu nasıl yorumlarsınız? Tansu Hanım sizce siyaseten bir geri dönüş alabilir mi?" sorusu soruldu.

BUKET AYDIN KAHKAHAYA BOĞULDU

Enginyurt ise bu soruya "Tansu Çiller kim? Hatırlayamadım" yanıtını verdi. Bu cevap karşısında kahkahaya boğulan sunucu Buket Aydın, "Cemal Bey çok alem bir insansınız. Ben de böyle bakıyorum size. Sinirim bozuldu. İzleyicilerimiz kusura bakmasın. Ben bir anda inandım. Diyorum ki 'Gerçekten hatırlayamadı mı acaba?" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE