Çakıcı’dan ikinci Babacan açıklaması “Genel başkanımızın hassas yerlerinde ki kılı bile olamazsınız”

Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı babasının danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a cevaben ikinci defa açıklama yaptı.

Çakıcı’dan ikinci Babacan açıklaması “Genel başkanımızın hassas yerlerinde ki kılı bile olamazsınız”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan , sosyal medyada yapılan paylaşımşlara  "Ben şimdi buradan trollerle, propaganda aygıtı ile, illegal yapılarla üzerimize gelmeye çalışan iktidar mensuplarına sesleniyorum. Hiçbir tehdit bizi durduramaz. Korkmuyoruz korkmayacağız, elinizden geleni ardınıza koymayın" demişti.

Babacan'ın sözlerinin ardından Ali Çakıcı, cevap verdi.

Ali Çakıcı şunları ifade etti:

“Sayın Ali Babacan, Cumhuriyet gazetesindeki açıklamanızı okudum. “Bizi kimse korkutamaz diyorsunuz”. Siz ve sizin gibi muhalefette olan parti mensupları, hep bir ağızdan zikrettiğiniz “hükümet ve küçük ortağı”, siz ne Devlet başkanımızın nede Sayın Genel başkanımızın hassas yerlerinde ki kılı bile olamazsınız.

Siz kendinizi ne zannediyorsunuz?

Arkanıza aldığınız devlet düşmanı basın mensupları, Türk düşmanları ve özelikle bir elli beşlik Kemal ile iktidara zarar vermek adına sürekli babama mafya demektesiniz. Siz de Halk TV’de aynı şeyleri zırvaladınız. Siz tehdit edilecek adam bile değilsiniz. Mevcut yasal hiçbir siyasi kimliğiniz yok, Anayasa da herhangi bir güvence altına alınmış bir dokunulmazlığınız mı var?

Bu sözlerimi sol basın hemen tehdit olarak algılıyor.

Batı ve şer ittifakının liderleri!

Neden dürüstçe “PKK sempatizanıyız, bu ülkenin bölünmesine tarafız ve Amerika’nın uşağıyız diyemiyorsunuz?”

Eğer biraz sizde ahlak kırıntısı kaldı ise bunları dürüstçe dile getiriniz. Ama maalesef hainin fikri ne ise zikri de odur!

Hadi oradan terbiye kurallarımızı zorlamayınız!

Türkiye’nin Girit’ten başlayıp Dedeağaç’a kadar çevrildiğini bilmiyor musunuz?

Türkiye’nin bölünmesi için Anadolu’nun kuzey doğu Ermenistan sınırdan başlayıp, Kuzey Irak, Kuzey Suriye ve Doğu Akdeniz’de bu devletin bölünmesi için çaba gösteren yerli işbirlikçiler ve sizin gibi vatana ihanet edenler, hep bir ağız olmuş konuşuyorsunuz, buna ne hakkınız var ki devletin bekası için mücadeleden Cumhur İttifakına sürekli iftira atmaktasınız.

Dünya, bir pandemi krizi ile karşı karşıya kalmışken ve ülkemiz de bunun külfeti ile mücadele ederken, bu insanlık krizini bile politikaya alet ediyorsunuz.

Beyinlerinizi, kalbinizi ve kulaklarınızı teslim ettiğiniz şeytani düşüncelerden ve üst akıla olan teslimiyetinizden bir an önce vazgeçiniz.

İsterseniz babama dil uzatınız ya da babama belden aşağıya konuşunuz, o zaman sizin adamlığınızda görmüş oluruz.

Aziz Türk milletimize, Sayın Devlet Başkanımıza ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye saygılarımla arz ederim.”

Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı

YORUM EKLE