Çekmeköy Metro İstasyonu'na çöp bırakan temizlik işçisi ifşa oldu

AKP'li Ümraniye Belediyesi'nde görev yapan bir temizlik işçisinin metro istasyonuna bıraktığı çöpleri kameralardan tespit eden Murat Ongun yaşananları ifşa etti.

banner311

Ümraniye'ye bağlı olan Çekmeköy Belediyesi'nde görevli olan bir çalışanın yaptıkları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun tarafından sosyal medya üzerinden ifşa edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin son seçimlerde CHP'ye geçmesi sonrasında AKP'nin kirli siyaseti bu zor günlerde bile durmak bilmeden devam ediyor. Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Belediye Başkanı seçilmesi sonrasında son yaşananlar gündeme damgasını vurdu.

AKP'li Ümraniye Belediyesi'nde Çekmeköy Metro İstasyonu'nda görev yapan bir temizlik işçisinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde çöpleri temizlemek yerine ortada bırakması rezilliğin ne derece ön planda olduğuna adeta bir kanıt oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun bu anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, "Kirli siyasetten hala medet umulması çok acınası..." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 13:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.