CHP'li belediyeye teşekkür eden aile hekimi Sibel Gören hakkında soruşturma

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan ve CHP'li belediyeye teşekkürlerini ileten aile hekimi doktoru Sibel Gören hakkında soruşturma açıldığı belirtildi.

banner311
CHP'li belediyeye teşekkür eden aile hekimi Sibel Gören hakkında soruşturma

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yaşanan olayda CHP'li belediyeye ait sağlık çalışanları tarafından yapılan yardımı sosyal medya hesabında paylaşan ve teşekkürlerini ileten aile hekimi doktoru Sibel Gören hakkında soruşturma açıldığı kaydedildi.

Kocaeli'nin İzmit ilçesindeki Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezi’nde görev alan aile hekimi doktoru Sibel Gören, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak kendilerine maske ve ve eldiven gönderen CHP’li İzmit Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e teşekkürlerini iletmişti.

Paylaşımında, “Aile Sağlığı Merkezleri’nin unutulduğu günlerde bizi unutmayan @fatmakaplan #fatmakaplanhürriyet ve #izmitbelediyesine çok teşekkürler…” ifadelerini kullanan aile hekimi doktoru Sibel Gören hakkında Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldığı belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 15:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.