CHP’li Kartal Belediye Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan özür dilemek istedi, reddedildi!

Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

banner311
CHP’li Kartal  Belediye Başkanı  Kılıçdaroğlu'ndan  özür dilemek istedi, reddedildi!

Övür'ün aktardığına göre Kartal Belediye Başkanı, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiği için bir otele giderek özür dilemek istedi ancak reddedildi. 

Övür'ün konuyla ilgili yazısı şöyle:
"CHP İstanbul'da bir yıldız arıyor

İstanbul'da AK Parti cephesinde henüz bir hareket yok, MHP ise sürpriz peşinde...

Çıkaracakları sürpriz isimle ne hedefledikleri ve Bahçeli'nin ilk başta söylediği "İstanbul'u kaybetmek cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini tartışma konusu yapar" sözü havada mı kalacak muamma.

İstanbul'da en hareketli parti CHP... İP ve HDP ise sessiz. Onlar daha çok CHP'nin bir karar vermesini bekliyor. CHP'nin karar vermesi ise zor görünüyor. Bir kere partinin içine sinecek bir aday henüz bulunmuş değil. Hep aynı isimler dolaşıyor.

Muharrem İnce, Abdüllatif Şener, Akif Hamzaçebi ve Gürsel Tekin. Son ikisi milletvekili oldukları için şansları yok deniyor. İnce'ye de pek şans verilmiyor.

Şener'e ise CHP'nin ikinci Ekmeleddin İhsanoğlu'su gözüyle bakılıyor.

Anlayacağınız CHP tıpkı 24 Haziran'daki gibi herkesi şaşırtacak bir yıldız peşinde.

İlçelerde de durum farklı değil, aday çok ama yıldız yok. Aralarında da kıran kırana bir savaş var. Kulislere düşen iki notu aktarmakla yetinelim; Şişli'ye "Efsane dönüyor" hazırlığı yapan Mustafa Sarıgül'e bizzat Kılıçdaroğlu'nun "Eyüp'ü düşün" dediği konuşuluyor. Onun da buna karşı bir B Planı olduğundan söz ediliyor.

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün ise Kılıçdaroğlu'nu sert biçimde eleştirdikten sonra bir otele giderek "Özür dilemek" istediği ancak kabul görmediği söyleniyor.

CHP İstanbul'da belki de asıl sürpriz il başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun hiç beklemediği bir yerden aday gösterilmesi olacak." 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.