Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Özbek Otağı'nda "Devlet’li" iftar

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Özbek Otağı'ndaki iftar yemeğinde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Özbek Otağı'nda "Devlet’li" iftar

 Ramazan ayının 3. gününde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi konuk etti. 

  Bahçeli ve Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Özbek Otağı'ndaki iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar Öncesi Külliye Bahçesinde sohbet eden ve fotoğraf çektiren Cumhur İttifakı liderleri, bu karelerle birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Özbek Otağı'nda kurulan iftar sofrası, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin sosyal medya hesabından duyuruldu.

 Erdoğan ve Bahçeli'nin fotoğrafları "Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Özbek Otağı'ndaki iftar yemeğinde bir araya geldi." üst yazısı ile paylaşıldı.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344