Daha önce doların 10 TL olacağı bilen Muharrem İnce'den yeni dolar tahmini!

Daha önce doların 10 TL olacağı bilen Muharrem İnce'den yeni dolar tahmini dikkat çekti.

Daha önce doların 10 TL olacağı bilen Muharrem İnce'den yeni dolar tahmini!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Bundan 3 yıl önce 'Erdoğan bir daha seçilirse dolar 8-10 lira olur' demiştim. Tahmin edemedim. Böyle giderse dolar 20 lira olur” ifadesini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ekonominin iyi yönetilmediğini söyledi.

İnce "Bundan 3 yıl önce 'Erdoğan bir daha seçilirse dolar 8-10 lira olur' demiştim. Özür diliyorum milletimizden; bu kadarını ben bile tahmin edemedim. O kadar kötü yönetti ki 10 lirayı da geçti. Onun için tahminlerimi tam tutturamamışım. Böyle giderse dolar 20 lira olur. Kötü yönetiyor. Tek adam mantığıyla bu işler yürümez. Kısa vadede yapılması gerekenleri söyledim. Uzun vadede hukuk devleti olmadan, Türkiye'nin yargısı adalet dağıtmadan Türkiye'nin ekonomisi düzelmez, dövizi düşmez" uyarısında bulundu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce İnce, erken seçim tartışmalarıyla ilgili de, "Seçim kapıda. Haberler okuyorum, 'Konya'da un bitti' diye. Konya'da un bittiyse Erdoğan'ın da kredisi bitmiş demektir" şeklinde açıklamada bulundu.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344