Doğu Perinçek bu videoyu iyi izle! Doğu Türkistanlı Uygur Türkü soydaşımıza alçak Çin işkencesi! Böyle bir işkence ne görüldü ne duyurdu!..

Doğu Türkistanlı Uygur Türkü soydaşımıza yapılan alçak Çin işkencesi gündemi sarstı.

Doğu Perinçek bu videoyu iyi izle! Doğu Türkistanlı Uygur Türkü soydaşımıza alçak Çin işkencesi! Böyle bir işkence ne görüldü ne duyurdu!..

Habererk / Haber Merkezi

Türkiye'de Türk yurdunda Türk olup da bir türlü Çin terör devletine karşı Uygur Türkü soydaşlarımızı savunamayan politikacıların olması tepki çekmeye devam ediyor.

Vatan Partisi isimli partinin sözde Genel Başkanı Doğu Perinçek ısrarla Doğu Türkistan'da Uygur Türkü soydaşlarımıza Çin işkencesi, zulmü ve soykırımı olmadığı söyleyerek Uygur Türklerini terörist ilan ediyor.

Sosyal medyada ortaya çıkan bir video gündeme bomba gibi düştü.

Videoda Uygur Türkü soydaşımızın Çin işkencesi sonrasında yürümekte zorlandığı görülüyor.

Ve sosyal medyada paylaşılan bilgi adeta okuyanları dehşete düşürdü.

Bilgide şu ifadeler yer aldı:

"Videodaki kişi bir kamptan serbest bırakılmıştı. Bir müddet sonra makattan dışkı çıkmadı. Kontrol edildi bir parça kumaş görüldü. Çekildiğinde 20 m uzunluğundaki bez makatından çıktı ve ardından kan geldi. Hastaneye kaldırıldı ama yolda öldü."

İŞTE O VİDEO:

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344