Erdoğan’ın kuzeninden Penguen TV’cilere gazetecilik dersi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın Hazine Bakanlığı'ndan istifa etmesi Türkiye'nin gündemine otururken Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er'den de dikkat çeken paylaşımlar geldi.

banner311
Erdoğan’ın kuzeninden  Penguen TV’cilere gazetecilik dersi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın Hazine Bakanlığı'ndan istifa etmesi Türkiye'nin gündemine otururken Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er'den de dikkat çeken paylaşımlar geldi. Er'in, doların düşüş haberini paylaşması "durumdan memnun olduğu" şeklinde yorumlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın istifa kararı Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü.

Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı'dan istifa kararını sosyal medya hesabından duyurması tartışmalara neden olurken, Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er de dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Cengiz Er'in, istifanın ardından dolarda yaşanan düşüşü Twitter hesabından paylaşması "durumdan memnun" olduğu şeklinde yorumlandı.

Öte yandan Cengiz Er, Berat Albayrak'ın istifa kararının ana akım medyada yer almamasına da tepki gösterdi. Albayrak'ın istifasının ardından ana akın medyadaki sessizliğe vurgu yapan Er, vatandaşın istifa kararını gazeteci Cüneyt Özdemir'in canlı yayınında öğrendiğini, pazar günü bir canlı yayını başka türlü 80 bin kişinin izleyemeyeceğini dile getirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.