Fatih Portakal'dan Erdoğan'a yanıt: Medya virüsü lafını üzerime alınmadım!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın ‘medya virüsleri’ sözlerine FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal’dan canlı yayında cevap geldi.

banner311
Fatih Portakal'dan Erdoğan'a yanıt: Medya virüsü lafını üzerime alınmadım!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yaptığı “Ülkemiz sadece koronavirüsten değil, aynı zamanda bu medya ve siyaset virüslerinden de inşallah kurtulacaktır” ifadesi, yeni bir tartışma başlatması bakımından dikkat çekti.

PORTAKAL BÖYLE YANIT VERDİ!

Erdoğan’ın ‘medya virüsleri’ sözüne gazeteci Fatih Portakal, ”Medya ve siyaset virüsleri diyor Sayın Cumhurbaşkanı, böyle de bir virüs şekli üretti. Ben üstüme alınmadım, güldüğüme bakmayın, ben kendimi bir virüs ( Kovid 19 Fatih) olarak görmüyorum. Kendimi basın mensubu olarak görüyorum” diye cevap verdi.

BİR TEPKİ DE CHP’DEN

Erdoğan’ın “Ülkemiz sadece koronavirüsten değil, aynı zamanda bu medya ve siyaset virüslerinden de inşallah kurtulacaktır” sözlerine bir tepki de CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’dan geldi. Altay, bu kritik süreçte, Erdoğan’ın partili kimliğini bir kenara bırakması gerektiği çağrısı yaptı.

CHP’li Altay, ”Virüsün veremediği zararı Erdoğan, bu milleti bölmek ve ayrıştırmak ve kamplaştırmak kutuplaştırmak suretiyle kendisi bu millete veriyor” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.