FETÖ’nün öleceği ortaya çıkınca örgüt üyeleri birbirlerine karşı kumpasa başladılar!

FETÖ elebaşı Gülen’in gebereceğinin ortaya çıkması sonrasında örgüt üyeleri liderlik için birbirlerine girdi.

FETÖ’nün öleceği ortaya çıkınca örgüt üyeleri birbirlerine karşı kumpasa başladılar!

FETÖ elebaşı Gülen’in sağlık durumu kötüleşti, Liderlik savaşına giren örgüt yöneticileri birbirlerine otel odalarında kasetli tuzak kurduğu ortaya çıktı.

tv100’ün ele geçirdiği istihbarat raporu FETÖ içinde yaşanan skandalları bir bir ortaya çıkardı.

Raporda Gülen’in yerine geçmek isteyen Mustafa Özcan’ın örgüt yöneticisi Mehmet Ali Şengül'ü infaz ettirdiği ortaya çıktı.

Alman istihbaratıyla anlaşan örgüt yöneticisi Mustafa Özca doktorlara rüşvet verdi. Koronaya yakalanan rakibi Şengül'ü hastane odasında öldürttü.

Terörist başı Gülen'in yerine geçmek isteyen Türkiye imamı Mustafa Özcan'ın bir rakibine daha tuzak kurduğu ortaya çıktı. O isim de FETÖ’nün Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski başkanı Mustafa Yeşil’di.

Yine söz konusu istihbarat raporlarına göre Özcan Mustafa Yeşil’e de İngiltere’deki bir otel odasında kasetli tuzak kurdu.

Mustafa Özcan, Mustafa Yeşil’in yükselişini engellemek için örgütün mit imamı murat karabulut ile birlikte planlar yapmaya başladı.

Örgüt ele başı Fetullah Gülen'in İngiltere imamı yaptığı Mustafa Yeşil’i takibe alan Mustafa Özcan rakibinin peşine adam taktı.. Attığı her adımı izlettirdi.

Mustafa Yeşil İngiltere’de bir otelde sık sık bir kadınla buluşuyordu. Otel odasına gizli kamera yerleştirildi. Mustafa Özcan Yeşil’in uygunsuz görüntülerini tek tek kaydetti.

Örgüt elebaşı Gülen’in veliahtı Mehmet Ali Şengül’ü hastanede öldürten Mustafa Özcan bir başka rakibi olan Mustafa Yeşil’i de şantajla devre dışı bıraktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hangi islam
hangi islam - 2 hafta Önce

islamda olsun musevilikte olsun hatta ilk hristiyanlıkta ruhbanlık yasak ama bir sürü aynı ortaçağ hristiyanlığı gibi islamı kendine mal etmeye çalışan ruhban sınıfı oluşturmaya çalışan cemaat var.islamda putçuluk yasak ağlayarak sızlayarak sonra himmet toplayarak birini öyle kutsallaştırıyorlarki resmen put oluştup insanları ona taptırıyorlar.dolayısıyla kendilerine rant alanı açıyorlar.