İnternet sitelerinden Sağlık Bakanlığı'na bağış

İnternet sitesi sahibinden.com ve n11.com'dan Sağlık Bakanlığı'na bağış yapıldı.

İnternet sitelerinden Sağlık Bakanlığı'na bağış

Sahibinden.com'dan 2 milyon liralık bağış

Covid-19 kapsamında yürütülen mücadelede Sahibinden.com acil techizat ve tıbbi malzemelerin tedariğini karşılamak amacıyla devlet üniversite hastanelerine 2 milyon liralık bağışta bulundu. 

Sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş, şunları kaydetti:

"Sağlık ve ekonomi alanlarında etkilerini yaşadığımız koronavirüs salgınına karşı tam bir seferberlik içindeyiz. Bu süreçte gerek bireyler gerekse kurumlar olarak hepimiz, devletimizin öncülüğünde tam bir dayanışma içinde, alınan önlemlere uyarak bunun da üstesinden hep beraber geleceğiz. Yurdumuzun her köşesinde büyük bir özveri ile hizmet veren doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Biz de bu zor süreçte, acil ihtiyaçların karşılanması amacıyla Sağlık Bakanlığımıza desteğimizi sunmak istedik. Dileğimiz, en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmak."

N11.com'dan 1 milyon liralık bağış

Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren doktorlarımıza teşekkürlerini sunan n11.com koronavirüse karşı yürütülen mücadelede Sağlık Bakanlığı'na 1 milyon tl bağış yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 21:03
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344