Kapalı Maraş’taki Kıbrıslı Türk kızının bu klibi Rumları kudurttu!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ‘Hayalet kenti’ Kapalı Maraş’ta ‘Bulaman’ adlı şarkısına klip çeken Kıbrıs’ın Türk şarkıcılarından Nihayet Elibol’un klibi Rumları adeta çılgına çevirdi.

Klibini, KKTC’nin 38’inci kuruluş yıl dönümünün ertesi günü yayınlayan Nihayet’e, iki gün içinde çok tehditkâr mesaj geldi.

Rum ve Yunanlılar tarafından hakarete uğrayan Nihayet için “Binalar üzerine yıkılsın, Kıbrıs Yunandır” şeklinde beddua eden alçaklar oldu.

MEDYA HEDEF GÖSTERDİ

Sahnede ‘Nini’ adını kullanan Gazimağusalı şarkıcının, klibini 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı’ndan sonra 46 yıl kapalı kalan ve geçen yıl ziyarete açılan turistik Maraş kentinde yaz aylarında çektiği, teknik hazırlıkların tamamlanmasının ardından görüntülerin önceki gün sosyal medya hesabından yayınladığı öğrenildi.

“MARAŞ’IN TANINMASINI İSTEDİM, İYİ DE YAPTIM”

Şarkı ve Maraş görüntülerini beğenen Türklerin övgü dolu mesajları ise Nihayet’e moral oldu.

Nihayet, “Rumlardan böylesine ırkçı bir tepki beklemiyordum. Maraş, klip ve film çekimleri için çok güzel ve turistik bir yer.

Rumlar da ziyaret ediyor ve gelenler durmadan fotoğraf ve video çekiyor. Şarkımda siyasi mesaj da vermedim, sadece Maraş’ın tanınmasını istedim, iyi de yaptım” dedi.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344