Kemal Bey sizin meşru dediğiniz HDP gayri meşru çıktı terörist başı Apo’yu adres gösterdi! Kemal Bey Kemal Bey!.. Titreyin kendinize gelin Başbuğ Atatürk’ü mezarında ters döndürmeyin!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP açıklamalarına tepkiler çığ gibi yükselirken HDP’den gelen İmralı açıklamaları da “HDP gayri meşru çıktı” yorumlarını beraberinde getirdi.

Kemal Bey sizin meşru dediğiniz HDP gayri meşru çıktı terörist başı Apo’yu adres gösterdi! Kemal Bey Kemal Bey!.. Titreyin kendinize gelin Başbuğ Atatürk’ü mezarında ters döndürmeyin!

Habererk / Haber Merkezi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP’ye yönelik tepki çeken sözler sarf etti.

“HDP MEŞRU ORGAN”

‘Bay Kemal ve İttifakları’ belgeselinin ilk bölümünde Kılıçdaroğlu’nun “Kürt sorunu çözmek için meşru bir organa ihtiyacımız var. HDP’yi meşru organ olarak görebiliriz” şeklindeki skandal ifadeleri kullanması tepkilere neden oldu.

Kılıçdaroğlu’nun meşru gördüğü HDP’den ise tam tersi açıklamalar geldi.

HDP BÖYLE GAYRİ MEŞRU ÇIKTI!

HDP'li vekil Sezai Temelli Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Kürt sorununun çözümünün yegane muhatabı HDP değil ama bu sorunun çözümü adına bugün demokratik siyaseti var eden ve kolaylaştıran başlıca aktör HDP’dir. Ama asla unutulmaması gereken şey demokratik çözümün adresi ve asıl muhatabı İmralı’dır” şeklindeki skandal sözleri söyledi.

KEMAL BEY KEMAL BEY!..”

Kılıçdaroğlu ve Temelli’nin bu skandal açıklamları sonrasında şu yorumlar yapıldı:

“Kemal Bey sizin meşru dediğiniz HDP gayri meşru çıktı terörist başı Apo’yu adres gösterdi!

Kemal Bey Kemal Bey!..

Titreyin kendinize gelin Başbuğ Atatürk’ü mezarında ters döndürmeyin!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan canbaz
Burhan canbaz - 3 ay Önce

Hdp meşru bir parti değilse o zaman TBMM de meşru değil çünkü kendini
meşru sayan partilerle aynı sırada aynı koltuklarda oturuyorlar. Üstelik parti yardımı da alıyorlar!.....


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344