Kılıçdaroğlu’nun çıkışına Erdoğan ‘Bürokrat’ ları tehdit ediyor demişti! Arşivden çıkan AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın konuşmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı zor duruma düşürdü!

“Arşivden çıkan AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın konuşmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı zor duruma düşürdü!” Yorumu yaptıran bir haber gündemi sarstı.

Erdoğan Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara olan çağrısı hakkında açıklamalar yaptı.

Diğer Erdoğan’ın AKP grup toplantısında yaptığı konuşma sosyal medyada gündeme geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18 Ekim’i işaret ederek bürokratlara çağıda bulunmuştu.

Kılıçdaroğlu "Pazartesi itibariyle bu düzenin illegal isteklerine verdiğiniz tüm desteğin sorumluluğu size de ait olmaya başlayacaktır" demişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda Angola'nın başkenti Luanda'ya hareketi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun sözlerine yanıt vererek “Şimdi bir de tarih veriyor. Hadi bakalım, göreceğiz. Ne yapacağını göreceğiz. Bay Kemal, bu alan boş değil” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Erdoğan’ın 2001 yılındaki AKP grup toplantısında yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu.

Erdoğan’ın bürokratları suçlayarak şunları söylemişti:

“HER TÜRLÜ FAALİYETİN ALTINDA EZİLECEKLER”

“Devletin imkanları belli bir siyasi parti veyahut da siyasi maksatlı operasyonlar için kullanılıyor. Devletin bürokratlarına suç işlettiriliyor.

Bütün bunlardan sorumlu olan hükümet üyeleri kendileriyle görüşen arkadaşlarımıza olaylara el koyacaklarını söylemelerine rağmen, gözaltındaki vatandaşlarımıza kötü muamele günlerce sürmüştür.

Buradan açıkça ilan ediyorum, bu işleri yapanlar, yaptıkları hukuksuz ve ahlaksız her türlü faaliyetin altında ezilecekler.”

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344