Lütfü Türkkan’ın küfür ettiği şehit abisi Tahir Gümren de Akşener’e çok ağır küfürler etmiş! Sansürsüz yorumsuz yayınlıyoruz!

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın küfür ettiği şehit abisi Tahir Gümren’in de İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e çok ağır küfürler ettiği ortaya çıktı. Habererk olarak sansürsüz yayınlıyoruz.

Lütfü Türkkan’ın küfür ettiği şehit abisi Tahir Gümren de Akşener’e çok ağır küfürler etmiş! Sansürsüz yorumsuz yayınlıyoruz!

Habererk / Haber Merkezi

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın şehit abisi Tahir Gümren’in bacısına küfür etmesi sonrasında tepkiler çığ gibi büyümüştü.

Tepkiler sonrasında Lütfü Türkkan özür dilemişti.

Şehit abisi Tahir Gümren’in Meral Akşener’e ağır küfürler ettiği ortaya çıktı.

Türkkan, “Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez de Akşener'e sosyal medyada küfür ettiği için ceza alan bir provokatör” ifadelerine göre bu küfürlerden dolayı şehit abisi Tahir Gümren’in ceza aldığı da ortaya çıktı.

Habererk olarak sansürsüz bu küfürleri yorumsuz olarak yayınlıyoruz:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat ÇETİNKAYA
Murat ÇETİNKAYA - 4 hafta Önce

Bu adamı
deşifre ettiğiniz için sizi tebrik ederim. Şimdi bunları hiç söylememiş gibi bu adama sahip çıkılması, ülke siyasetinin nelerden medet umar hale getirdiklerini görünce, ülkem adına üzülüyorum.

Kerim Şahin
Kerim Şahin - 4 hafta Önce

akladı.Eski bakan Bayraktar tapelerin hepsi doğruydu dedi.(utanmayanlar cevap bile veremedi)Ama iyi parti bir yanlış hareketi hemen gereğini yaparak ilkeli siyaset örneği verdi.

serkan millet ittifakı
serkan millet ittifakı - 4 hafta Önce

bu kişikesin akp tarafından oraya gönderildi ss parmagı var bunda

Ömer Naci
Ömer Naci - 4 hafta Önce

yanlışı yanlışla düzeltemezsin.

Nadir e
Nadir e - 3 hafta Önce

Nadir diyorki meral akşener dava açsın küfürbaz tahir e:) nadir küfürbaz tahir kendi söyledi küfürlerden dolayı ceza aldım hapse gireceğim

Nadir Yaprak
Nadir Yaprak - 3 hafta Önce

İnsanları buna inandırabilmek için Meral hanımın dava açması lağzım. Ama açmıyoooor. Akıllı hiç bir insan bu habere inanmaz. Meral hanımın esnaf ziyaretlerinde kurguladığı mizansenlerde kabak tadı verdi artık. Millet bunlarıda görüyor. Lütfü Türkkan'ın Bingölde ettiği küfür bütün şehit aileleleriini ve milleti incitti. Bu gerçeğin üstünü örtebilece şalı 40 fabrika çalışsa üretemez. Bekliyoruz Meral hanım mahkemeye verebilecekmi. Versin de görelim. Sizin haberinizin de doğru olup olmadığı ortaya çıkar.

hüseyin avbaz
hüseyin avbaz @Nadir Yaprak - 3 hafta Önce

Nadir bey, Meral hanım dava açmiş ve şahıs hapis cezası almış. Ağzı çok bozuk birisi Lütfi Türkkan gibi.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344