Melih Gökçek bıkmadı mahcup olmaktan

Sürekli gaf paylaşımlarda bulunan görevden alınan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yine komik duruma düştü.

Melih Gökçek bıkmadı mahcup olmaktan

Ankara'da hastane çalışanı bir sağlıkçının hastane formasıyla otobüse alınmamasını yanlış anlayan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, "Nihayet Mansur yönetimi Müslümanlara karşı gerçek yüzünü göstermeye başladı. Müslümanlar artık Mansur yönetiminde otobüse binmek için müsaade alacak" sözleri sosyal medyada gündem oldu. Hata yaptığını anlayan Gökçek, söz konusu paylaşım üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef aldığı tweet'ini sildi.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde genel cerrahi asistanı olduğunu belirten Bilgi Karakaş adlı vatandaş, dün Twitter'da Mansur Yavaş'ı da etiketleyerek otobüse hastane formasıyla alınmadığını dile getirdi. Karataş mesajında, "27.05.21 saat 19.40'da iş çıkışı ekteki fotoğrafta bilgileri olan otobüse binmek istedim. Şoför tarafından üzerimdeki formamla binemeyeceğim inmem gerektiği söylenerek yağmurlu havada araçtan indirildim" tepkisini gösterdi.

Karakaş'ın bu paylaşımını gören ve yanlış anlayan Melih Gökçek ise mesajı alıntılayarak, "Nihayet Mansur yönetimi Müslümanlara karşı gerçek yüzünü göstermeye başladı... Müslümanlar artık Mansur yönetiminde otobüse binmek için müsaade alacak. Mansur'a oy veren başörtülü kardeşler eserinizle gurur duyuyor musunuz?" mesajını yazdı.

Paylaşımı yapan sağlık çalışanı: Melih Bey konuyu çok yanlış anlamış

Gökçek'in bu paylaşımı üzerine Karakaş ise, "Melih Bey konuyu çok yanlış anlamış... Burada konu başörtüm değil. Hastane formamla otobüse binmeme izin verilmedi. Konuyu çarpıtmayalım" tepkisini gösterdi.

Gökçek paylaşımını sildi

Sağlıkçı Bilgi Karakaş'ın "Konuyu çarpıtmayalım" paylaşımının ardından Melih Gökçek, tweetini sildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
dinci faşizm
dinci faşizm - 3 hafta Önce

Yav bu melik hırsızı tam dinci tüccar bir hurufat... işi gücü yalan... halk seni defetti seçmez bir daha bilmiyonmu?.. gasteci bozuntusu dostaların hadi-sülüman ÖZışık gibi parselcilerle oturup laklak yapsanız... millete zarar vermeseniz olmaz mı?... görünce midemizi bulandırıyorsunuz artık...

amaç mı araç mı sorunsalı
amaç mı araç mı sorunsalı - 3 hafta Önce

inanç değerleri bunlar için amaç değil araç

Solmaztürk
Solmaztürk - 3 hafta Önce

Manda derisinden suratı olanın yüzü niye kızarsın? Manşet yapmanız hata. Pislik.