Metin Özkan’ın kadının çantasından dolar çaldığı iddia edilmişti! O kadın konuştu! Bahçeli açıklaması gündemi sarsacak!

Gazeteci Metin Özkan’ın bir restoranda çantasından 700 dolar çaldığı Ufuk Enginler olayla ilgili ilk kez konuştu.

Metin Özkan’ın kadının çantasından dolar çaldığı iddia edilmişti! O kadın konuştu! Bahçeli açıklaması gündemi sarsacak!

Gazeteci Metin Özkan’ın bir restoranda çantasından 700 dolar çaldığı Ufuk Enginler olayla ilgili ilk kez Yeniçağ’a konuştu.

Gazeteci Metin Özkan, İstanbul Kemerburgaz Göktürk’teki Mastercheff restoranında Aralık 2021’de, Ufuk Enginler isimli kadının çantasından 700 dolar para çaldığı görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü.

Ufuk Enginler, çantasından 700 dolar çalan Gazeteci Metin Özkan’dan neden şikayetçi olmadığını, olay günü ve sonrasında neler yaşandığını ilk kez anlattı.

İşte Enginler’in Yeniçağ’a yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar:

“SİYASİ TARAFINDAN ÇEKİNDİM”

Metin Özkan’dan şikayet olmadım. Biraz siyasi tarafından çekindim, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı olmasından. Allah’a havale ettim. Benim kendisiyle bir tanışıklığım yok.

Tesadüfen ortak arkadaşlarımızın olduğu bir masadaydı. CNN’de bir yayına gelmiş galiba. Çıkışta ortak arkadaşlarımız olduğun için aynı masaya oturduk. Ben onu tanımıyorum yani.

“ÇALDIĞI 700 DOLARI GERİ GÖNDERDİ, ALMADIM”

Çantamdan 700 dolar çaldı, sonra geri vermek istedi. Birileri aracılığıyla parayı gönderdi ancak parayı almadım. Ben tamamen Allah’a havale ettim. Benden uzak Allah’a yakın olsun. Hiç ulaşmak istemedim kendisine, benim için büyük bir para değil zaten. O olaydan sonra kendisiyle hiç konuşmadım, görüşmedim.

“METİN ÖZKAN’IN YANINDAKİLERİNİ TANIMIYORUM”

Restoran sahibinin babasını tanıyorum, tesadüfen o akşam o da bizim masamızdaydı. O tanıyor Metin Özkan’ı. Görüntülerde de Metin Özkan’ın yanında bulunanları da tanımıyorum.

O gece müzik çalan çocuklar vardı. Muhtemelen onlar. Doğrudan veya dolaylı herhangi bir tehdit almadım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatan Sevdalısı
Vatan Sevdalısı - 3 ay Önce

Yazıklar olsun bin defa yazıklar olsun. Bunu damı beka için yaptınız sayın Bahçeli ne diyecek bu işe bir hırsızlık yapmadığınız kalmıştı. Ülkücülerin yüz karası edepsizler. hayasızlar. Milletin yüzüne nasıl bakacaksınız. azıcık utanmanız varsa önce MHP yi sonra da bu ülkeyi terk edin gidin. MHP ye bunu reva görenler yaptıklarından utanmışlardır inşAllah. Her şeyi bilen sözde bilge lider bunun ne mal olduğunu kaç senedir anlayamamış mı.

Ali bey
Ali bey - 3 ay Önce

Metin özkandan her pislik beklenir. Bahçelide kirli şeyleri savunmayı sever.

Ülkü Gönüllüsü
Ülkü Gönüllüsü - 3 ay Önce

Sahiplerinin verdiği harçlık yetmemiş mi.

Hilas YAGRUT
Hilas YAGRUT - 3 ay Önce

Şahıslar üzerinden ÜLKÜCÜ lere bir şey diyemezsiniz. Ülkücü geçinen ve ülkücülükten GEÇİNEN saray bekçilerini eleştirebilirsiniz.
Adam direkt çalmış olabilir; dolaylı çalmış olsa, yolsuzluk yapsa idi BEYEFENDİ olur İDİ.