MHP İstanbul kimin emri ile Erdoğan posteri astı?

MHP İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul'daki referandum çalışmalarının startını Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nden verdi.

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde bir gün önceden yapılan hazırlıklarda, salonda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın resmi yokken, organizasyonun yapılcağı gün, posterlerin asılması gözlerden kaçmadı.

Sosyal medyada Ülküclerden tepki alan bu görüntü "Acaba kimin emri ile o resimler oraya asıldı" sorusunu akıllara getirdi.

Programa MHP İstanbul Milletvekilleri Arzu Erdem ve İsmail Faruk Aksu da katıldı.

MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, "Türk milliyetçiliği hareketine 48 yıl ömrünü vermiş Milliyetçi Hareket'in lideri Sayın Devlet Bahçeli anayasanın geçmesi için referandumun başarıyla sonuçlanması adına bütün Türk milliyetçilerine 'evet' vermesi gerektiğini ifade etmiştir. Biz de buradan ifade ediyoruz; 39 ilçe teşkilatımızla, ülkü ocaklarımızla ve bütün Türk milliyetçiliğine inananlarla birlikte devlet için 'evet', millet için 'evet', cumhuriyet için 'evet', Türkiye'nin bekası için 'evet'..." dedi.

"TÜRK MİLLİYETÇİLERİ BİRBİRLERİNE SEVDALIDIRLAR"

Karataş sözlerini şöyle sürdürdü: "Türk milliyetçileri birbirlerine sevdalıdırlar, koca yürekli cesur insanlardır. Ama bu cesaretimiz ve yürekliliğimizi her daim bozmak, parçalamak, bölmek istemektedirler. Her daim uyanık olmak gerekir. Türk milliyetçileri ne zaman birlik, beraberlik ve bütünlüğünü sağlasa bir yerlerden bir nifak sokulur. İçimize o nifak tohumları zehir olarak saçılır ve bize benzeyenler tarafından da yaygınlaştırılır.

15 Temmuz öncesi ve sonrası bir Türkiye var. 15 Temmuz öncesi 1 Kasım seçim sonuçlarını bahane ederek Milliyetçi Hareket ile hesaplaşmak isteyenlerin, 15 Temmuz'dan sonra da referandumda hesaplaşmak istediklerini görmekteyiz. Onlara müsaade etmeyeceğiz. Bunlar amellerini ve niyetlerini belli ettiler. Dün bize davamız ve sorumluluklarımızla ilgili değerlendirme yapanlar, dün Ankara'da Nazım Hikmet Salonu'nda toplandılar.

O salonda kimleri gördük; 1990'lı yılların başlarında Alparslan Türkeşsiz Türk milliyetçiliği isteyenleri gördük, Milliyetçi Hareketsiz Türk milliyetçiliği isteyenleri gördük." demişti.

Başkalarına laf söylemeyi, FETÖ'nün kanalları kapatılmasın diye  önünde darp edilmeyi bilenlerden de bu beklenir zaten....

YORUM EKLE
YORUMLAR
UĞUR MENEKŞE
UĞUR MENEKŞE - 4 yıl Önce

KARATAŞ KENDİ SEÇMENİNE SORMUŞMU DA HEPİMİN ADINA KONUŞUYOR. ÖNCE KAÇA SATILDIĞINI PİYASASININ KAÇTAN GİTTİĞİNİ AÇIKLASIN. BİZ ÜLKÜCÜLER OLARAK VE BEN RAHMETLİ ŞİŞLİ İLÇE BAŞKANI YUSUF BAHRİ GENÇ BABANIN ÖĞRENCİSİ OLARAK H A Y I R. DİYORUM. BİZ ÇİZGİMİZDEN SAPMADIK. SAPANLAR KAÇA VEYA NEYE KARŞILIK GİTTİKLERİNİ DELİKANLI GİBİ AÇIKLASIN...????
TEKRAR DİYORUM. BİZ. H A Y I R. DİYORUZ...
HERKEZ KENDİ ADINA KONUŞSUN ....????

Ömer
Ömer - 4 yıl Önce

Fetönün gazeteleri kapanırken cansipsrane kapatılmasına karşı çıkıp kavgalar edenler şimdi 180 derece dönüş ile tayhibi başkanlığı için cansiparane çalışması herhalde ülkenin siyasetinin geldiği son mokta olsa gerek.

Zafer
Zafer - 4 yıl Önce

Yaziklar Olsun bu günleri de mi görecektik

Mehmetmmoral. vallav
Mehmetmmoral. vallav - 4 yıl Önce

Bahçeli'ninbu kadar ddön Ek liği ne aklım eermi yor her halde bende akıl az