Milli maç sonrası Ekrem İmamoğlu'ndan imalı paylaşım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Milli Takım'ın 2-0 kaybettiği Galler maçının ardından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

Milli maç sonrası Ekrem İmamoğlu'ndan imalı paylaşım

İmamoğlu, "Görüyorum ki, Milli Takım mağlup olunca bir sessizlik oluyor. A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum" dedi.
Türkiye A Milli Takımı, EURO 2020'in 2'nci maçında Galler'e 2-0 mağlup olarak tur şansını mucizelere bıraktı. Türkiye'nin mağlup olmasının ardından sosyal medyada Milli Takım futbolcuları ve Şenol Güneş'e yönelik çok sayıda eleştiriler paylaşım yapıldı.

Milli Takım'ın maçının ardından paylaşım yapanlardan biri de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. İmamoğlu, milli takımın yenilgiye rağmen arkasında olduğunu belirterek, "Görüyorum ki, Milli Takım mağlup olunca bir sessizlik oluyor. A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum. Nokta" dedi.

 
İmamoğlu yaptığı paylaşımla, Milli Takımı EURO 2020'den önce ciddi oranda destekleyen ancak mağlubiyetlerin gelmesiyle birlikte destek paylaşımlarını bırakan kişilere yönelik olduğu yorumları yapıldı.

YORUM EKLE