Murat Ağırel'e çağrı 'Yemek ye'

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Silivri Cezaevi’nde tutuklu olduğu dönemde 17 kilo verdiği ortaya çıkan Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel’e çağrıda bulunarak “Murat, sen bir savaşçısın. Hem de vazgeçmeyecek, sırtını dönüp kaçmayacak türden. Salt beyinsel anlamda değil, fiziksel anlamda güçlü olman şart” dedi.

banner311
Murat Ağırel'e çağrı 'Yemek ye'

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel’in tutuklu kaldığı dönemde 17 kilo vermesinin ortaya çıkması sonrası yazdığı köşe yazısında Ağırel’e ‘Sağlıklı beslenme’ çağrısı yaptı. Kırıkkanat, “Murat, sen bir savaşçısın. Hem de vazgeçmeyecek, sırtını dönüp kaçmayacak türden. Salt beyinsel anlamda değil, fiziksel anlamda güçlü olman şart” ifadelerini kullandı.

Kırıkkanat'ın yazısı şöyle:

Murat Ağırel'e...

Kardeşim Murat, duruşma günü yüzlerce vicdanlı insanla birlikte Çağlayan’daydım. Mahkeme salonuna almadılar. Üçünüzü serbest bırakıp dördünüzü içerde tutan kararla bayram ve matemi aynı anda yaşadım.

Ama sevgili eşin, benim de canım Dilek nasıl zayıfladığını anlatınca, asıl o zaman kahroldum! Murat, sen bir savaşçısın. Hem de vazgeçmeyecek, sırtını dönüp kaçmayacak türden. Salt beyinsel anlamda değil, fiziksel anlamda güçlü olman şart!

Eşin uyuyamıyor geceleri, duruşmadaki görüntün çıkmıyor aklından... Sana yalvarıyorum, yemek ye güzel oğlum. Sevenlerinin hatırı için beslen ve iyi bak kendine. Erime artık. Kara gözlerinden öpüyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.