Niran Ünsal "ticari kayıp yaşadım" deyip başını tekrar açtı

Niran Ünsal’ın tekrar başını açma kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Niran Ünsal "ticari kayıp yaşadım" deyip başını tekrar açtı

Bir yıl önce tesettüre giren şarkıcı Niran Ünsal türbanını çıkardı.  Niran Ünsal türban takmaya başladıktan sonra alkol kullanılan mekanlarda sahne almak istemiş, ancak Ünsal’ın bu tutumu muhafazakar camiada da şaşkınlık yaratmıştı. Niran Ünsal’ın tekrar başını açma kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuk olan Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesini gerekçe göstererek başını açtığını belirtti.

"TİCARİ KAYIP YAŞADIM, PERUK DA İŞE YARAMADI"

Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum" sözleriyle peruk takmanın da çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 16:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfun AKALIN
Tayfun AKALIN - 4 yıl Önce

Allah kimseyi şaşırtmasın:) herşey kendi lehlerine gelişiyor aslında;i̇ktidardan yanasınız,iktidar sizden yana.i̇ktidar başınızı tekrar açmanıza oldukça sinirlenmiştir bence.kararınızı bir kere daha gözden geçirin.madem inançlarınıza göre hareket etmiyorsunuz,bir kere daha gözden geçirin.Allah şaşırtmasın kimseyi...

Kdr
Kdr - 4 yıl Önce

Beter ol

Yabangulu
Yabangulu - 4 yıl Önce

Her Devrin yalakaları

Emrullah öz
Emrullah öz - 4 yıl Önce

Teşke en başından bir sanatçı olduğunu unutma saydı ama bunu bu konuda uzman olan birine sorup hareket edebilir aslında mevlam hidayeti nasip etmiş ne güzel Allah yar ve yardımcısı olsun

Şaziye kaya
Şaziye kaya - 4 yıl Önce

TaYfun akalın kapanmanın iktidarla ne alakası var iyice salağa bağlamışzınız