Nurcu Rektör Atatürk’ü hedef aldı! Çirkin paylaşımını böyle savundu

Nur cemaatinin bağlı olmasıyla bilinen Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, sosyal medyada Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alan bir paylaşımda bulundu.

banner311
Nurcu Rektör Atatürk’ü hedef aldı! Çirkin paylaşımını böyle savundu

Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, Atatürk hakkında skandal bir paylaşımda bir paylaşımda bulundu.

ODA TV'de yer alan habere göre Akgündüz, Atatürk’e “deccal” denilen ifadelerin yer aldığı ifadeleri sosyal medya hesabından paylaştı. Akgündüz paylaşımına herhangi bir yorum eklemedi.

ÇİRKİN PAYLAŞIMI BÖYLE SAVUNDU

Akgündüz daha sonra yaptığı paylaşımda ise, Atatürk'ü hakkındaki çirkin paylaşımını şu sözlerle savundu;

Müslümanlara kin kusan OdaTv, sosyal medyada dolaşan bir paylaşımı ben de paylaştım diye bana ithamda bulunmuş. Bediüzzaman ile Mustafa Kemal arasındaki diyalog aynen vakidir. Üstteki cümle şahsıma ait değildir. Kaldı ki, ben de kimseyi hedef almadan "Deccaliyetin son devrini yaşadığını" bir Hadisin tevilini veren Bediüzzaman dan naklen vermiştim. Bu konuyu merak edenler Sirr-i Inna Atayna kitabına bakabilirler.

FETÖ'DEN CEZA ALAN KAVURMACI'YA SAHİP ÇIKMIŞTI

Ahmet Akgündüz, daha önce ise FETÖ’den ceza alan AKP’li Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı’ya sahip çıkmıştı. Akgündüz yaptığı paylaşımda ayrıca Kavurmacı’ya “yaşayan evliya” benzetmesini yaptı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.