Orhan Uğuroğlu yuh artık diyerek 3 bakanın sel felaketinin olduğu Rize'ye nasıl gittiğini açıkladı!

Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'nun Rize’de meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye giden üç bakan paylaşımı gündeme bomba gibi düştü.

Orhan Uğuroğlu yuh artık diyerek 3 bakanın sel felaketinin olduğu Rize'ye nasıl gittiğini açıkladı!

Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, Rize’de meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye giden üç bakanın ayrı ayrı özel jetlerle gittiğini paylaştı.

Uğuroğlu, “Yuh artık” dedi.

Rize’de 6 kişinin hayatını kaybettiği sel felaketinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu bölgeye gitti.

Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ise bakanların Rize ziyaretine ilişkin dikkat çeken bir ayrıntıyı Twitter hesabından paylaştı.

Uğuroğlu, üç bakanın Rize’ye 3 farklı özel jetle gittiğini söyledi.

“Yuh artık…” diyerek tepkisini dile getiren Uğuroğlu, havalanında bakanların uçaklarının yan yana yer aldığı fotoğrafa da yer verdiği mesajında şu ifadeleri kullandı:

“İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 3 Bakan 3 Ayrı uçakla sel felaketi için Ankara’dan Rize’ye gittiler.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan Yüce
Erhan Yüce - 11 ay Önce

Yazıklar olsun.Saltanat ve israf sizin soyadınız oldu.Babalarınız da işe jetle gidiyordu zannımca.

dayı
dayı - 11 ay Önce

Orhan Bey, Ayıp ediyorsunuz. Her bakanın itibarı var. Uçaklara dolmuşa biner gibi ufacık uçağa tıkış tıkış mı binsinler? Yeni Türkiye'nın icraatları böyle.

Şevki Keşoğlu
Şevki Keşoğlu - 11 ay Önce

Tasarruf genelkesi ne oldu son model Avrupa araçla camiye gelen il müftüsüde tasarruf yapın diyor üç uçak ile Rize ye giden Bakan da tasarruf yapın diyor