Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “Kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından Ramazan Bayramı'na ilişkin mesaj paylaştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “Kısıtlamaların kademeli olarak  kalkacağı  günlere ulaşıyoruz”

Bakan Koca mesajında "Büyük bölümünü evlerimizde geçirdiğimiz bir ayın sonunda kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın paylaştığı mesaj şu şekilde:

Sevdiklerimizle candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz üçüncü bayram. Büyük bölümünü evlerimizde geçirdiğimiz bir ayın sonunda kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı tebrik ediyorum.

Bakan Koca, paylaştığı videoda ise "Salgın hastalık gölgesindeki 3. bayramımızı yapacağız. Sevdiklerimizle daha candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz 3. bayram. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca videoda ise şöyle konuştu:

"Aziz vatandaşlarımız, manevi atmosferi ile bizi saran Ramazan ayının sonuna geldik. Büyük bölümünü evlerimizde geçirdiğimiz bir ayın sonunda kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz.

Bayram, hesapsız ve tertemiz bir beklentinin vuslat anındaki huzurlu makamıdır.

Bayramı bayram yapan kardeşlik hukukunun, birlik ve beraberliğin en yüksek seviyede yaşanmasıdır. Bunun için bekleriz bayramları.

Salgın hastalık gölgesindeki 3. bayramımızı yapacağız. Sevdiklerimizle daha candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz 3. bayram.

İnsana kalbiyle bakabilmeyi bilen Sağlık çalışanlarımız hep görev başındaydı. Bayramda da nöbette olan sağlık çalışanlarımız, güvenlik görevlilerimiz olacak. Ailelerinden ayrı kalacaklar yine. Öncelikle onların bayramını tebrik etmek istiyorum.

Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."

YORUM EKLE
YORUMLAR
EM.Asb.Ahmt GÜNDÜZ
EM.Asb.Ahmt GÜNDÜZ - 7 ay Önce

sayın bakan bey kronik hasta olduğum halde bizlerin vergilerinden maaş alan sağlık doktoru aşımı yapılmasına rıza göstermedi bu doktor kime hizmet ediyor.bu güne kadar 19 kasımda tespit medilen ve haricen verilen haplardan sonra hala 1 nci aşıyı olamadık maske bize takmak mecbıur ama mecliste bulunan bey efendiler yhasak yok nasıl iş oluyor ilk önce sizler kurallara uyacaksınız bizde sizlere göre durmumuzu düzenleyeceğiz.zslamlar


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344