Sedat Peker duyurduğu paylaşımı yaptı!

Sedat Peker” Kıymetli dostlarım; ilerleyen saatlerde çok keyifli, eğlenceli zamanlar geçireceğiz” demişti.

Sedat Peker duyurduğu paylaşımı yaptı!

Peker yaptığı paylaşımda “-Korkmaz Karaca, ben söz verdim mi tutarım biliyorsun. Bugün seni kibrit kutusuna sokacağım. Süslü Süleyman’ın, doncu Süleyman’ın arkadaşı olmak seni kurtaramayacak. Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı olman da seni kurtaramayacak .

-Doncu sülünün arkadaşı korkmaz karaca, sen Maltepe’de sıradan bir evde otururken nasıl oldu 4 5 senede Çekmeköy’ün süper lüks villalarından birinin sahibi oldun?

-5- 6 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek başta olmak üzere tüm CHP’li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın(ben anlatacağım)? Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin(o otellerin fiyatları belli)?

-Deniz Baykal’ın kaset olayından sonra eski pezevenkleri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, Deniz Baykal’a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş.

-Bu konuda Antalya’daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

-Deniz Baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanıyla Deniz Baykal’ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden Korkmaz Karaca’dır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor.

-Süslü Sülüman, doncu sülüman; beni rezil etmek istediniz. Nasıl hepinizi kibrit kutusunun içine tek tek sokuyorum? Daha bunlar iyi günleriniz, size neler yapacağım. Korkmaz Karaca, çıkıp bir açıklama yapsana, ben Sedat Peker’le görüşmek için talepte bulunmadım bir desene.

-Süslü Sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. Korkmaz Karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? Süslü Sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

-Süslü Sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. korkmaz karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? Süslü Sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2021, 21:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merchantil
Merchantil - 6 ay Önce

Her şeyden önce Korkmaz Karaca'nın eski bir CHP'li olduğunu bilmek, bundan sonra ise ülkemizde oynanan siyaset tiyatrosunu iyi anlamak gerekiyor...


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344