Sedat Peker'in şifreleri çözüldü!

Sedat Peker'in son iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Gazetecileri Sedat Peker'in şifrelerini çözdü.

Sedat Peker'in şifreleri çözüldü!

Peker'in paylaşımlarında en çok dikkat çeken bölüm Burhan Kuzu'nun ilişkilerini anlattığı kısım oldu.

Peker, Kuzu ile AKP'nin eski Beşiktaş Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aliye Uzun'un bağlantılarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Aliye Uzun ise daha önce yaptığı açıklamada uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti ile flörtleştiklerini ve vatandaşlık alabilmesi için ücret karşılığı aracılık ettiğini açıklamıştı.

Zindaşti, Kuzu ve Aliye Uzun'un bağlantısı çok konuşulmuştu.

Zindaşti davası ve Türkiye'den Dünya'ya uzanan uyuşturucu ağınının anlatıldığı “Baronlar Savaşı” kitabının yazarı Timur Soykan da bu bağlantılara dikkat çeken ifadeler paylaştı.

Sedat Peker’in ifşalarına karşı garip bir refleks oluştu. Bazıları sürekli ‘Bunları biliyorduk’ diyor. Son Tweetlerle ilgili de ‘Baronlar Savaşı’nda yazılmıştı’ deniliyor. Evet kitapta anlatılan ortak pek çok olay var. Ama çok önemli, peşinden gitmemiz gereken yeni bilgiler var” diyen Timur Soykan, “Saray’daki bir güruh suç örgütlerine hizmet ediyor” ifadelerini kullandı.

İşte Soykan’ın o paylaşımları:

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
ülke başıboş mafya yönetiyor
ülke başıboş mafya yönetiyor - 2 ay Önce

konteynırlardaki para değil samandır saman.

hale bak
hale bak - 2 ay Önce

ya bir de şu seküler kesim zamanında akp şeriat getirecek diye kendi tabanını akp ye oy atmasın bize atsın diye korkutuyor.tamamen salakça bir probaganda asıl akp tabanına sizin akp bildiniz akp değil cumaları cami önünde poz veriyorlar ekranda kuran okuyor bunlar sizi kandırıyor dese daha başarılı muhalefet yapar.abi baksana kadın ticareti uyuşturucu ticareti hırsızlık rüşvet ne ararsan var bumudur müslümanlık.bunlar şeriat mı getirecek şeriat gelse ilk bunların kellesi gider.tabi gerçek şeriat yoksa adam koministliğide şeriatıda normal gelişmiş hukuk sisteminide farketmez her hangi bir sistemi muhalifleri sindirmek içinde kullanılır o başka konu.