Şehidin abisinin bacısına küfür eden Lütfü Türkkan’ın akıbetini açıklıyoruz!

Şehidin abisinin bacısına küfür ettiği tespit edilen İyi Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan’a tepkiler çığ gibi büyüyor.

Şehidin abisinin bacısına küfür eden Lütfü Türkkan’ın akıbetini açıklıyoruz!

Habererk / Özel Haber

İyi Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan Bingöl’de şehidin abisinin bacısına küfür ettiği tespit edilmişti.

Türkkan sonrasında yaptığı açıklama ile özür diledi.

Söylediği sözün doğru olmadığını belirten Türkkan, “Ben o yüzden burada başta bütün milletimizde, bir kadın olması hasebiyle sayın genel başkanımız başta olmak üzere, bütün kadınlardan, partililerimizden, arkadaşlarımızdan da özür diliyorum. Doğru bir iş değildi o. Yanlış bir işti. Ama o sinir gerginliği, o atmosferin getirdiği belki fazla bir heyecan, doğru olmayan bana da hiç yakışmayan, şimdiye kadar doğru bulmadığım, herkesi yadırgadığım bu konuda hata yapmaya sevk etti. Tekrar bütün milletimizden özür diliyorum. Bunun da kabulünü rica ediyorum. Teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İSTİFA ETMESİ BEKLENİYOR!

Şehidin abisinin bacısına küfür ettiği tespit edilen bu yüzden İyi Parti içinden de tepkilerin çoğalması sonucu Lütfü Türkkan’ın İyi Parti’den istifa etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2021, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Aydın
Ali Aydın - 7 ay Önce

Sn Türkkan harcanırsa EY Vatan perverler bir şekilde sıra size gelir ve o gün sizede harcama çıkar yapmayın Terbiyesiz ahlaksız biri SN Meral hanıma küfür ve hakaret edecek cevabını alınca HAvuz medyası baskısıyla sn Türkkan harcanacak yok yok böyle bişey...