Semih Yalçın ' Hem kucağımıza oturuyor hem de...'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP’nin yayın organı Ortadoğu gazetesine konuşarak referandum için “hayır” çağrısı yapan MHP’li milletvekillerini hedef aldı.

Semih Yalçın ' Hem kucağımıza oturuyor hem de...'

MHP’li Semih Yalçın, "Dün Alparslan Türkeş'e isyan eden kafa, bu defa MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin karşısına dikilmiş durumda" dedi. "Bizdeki muhalefet, geçmişteki isyanların çağdaş versiyonudur” diyen Semih Yalçın şöyle devam etti:

“Sırtlarına ‘MHP muhalefeti’ yaftası asılan; ancak MHP camiası ile alakası kalmayan müzmin muhaliflerin tarihî, psikolojik, psikososyal ve psikosomatik incelemesi yapıldığında görülmektedir ki bu da bir ‘fitne ve bozgunculuk’ hareketidir. Müzmin muhalifler, modern çağın celali ve yeniçerileridir.”

“HEM KUCAĞIMIZA OTURUYOR HEM DE SAKALIMIZI YOLUYORLAR”

“Meral Akşener gezi ve toplantıları sürdürüyor? Bunun hayır kampanyasına etkisi nasıl olur?” sorusuna Semih Yalçın şöyle yanıt verdi:

“Görüyorsunuz. Dün Alparslan Türkeş'e isyan eden kafa, bu defa MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin karşısına dikilmiş durumda. Hem bizzat Devlet Bahçeli boy hedefi yapılıyor hem de Divan üyeleri başta olmak üzere MHP yöneticilerinin istifası isteniyor. Partimizde Anayasa değişikliği konusunda hayırcı olup hâlen milletvekili olarak kalanlarsa istifa etme erdemini bile göstermiyor. Hem kucağımıza oturuyor hem de sakalımızı yoluyorlar. Dışarıdaki muhalefetle uyumları da celali-yeniçeri işbirliği kıvamında. Anayasa değişikliği aleyhinde kampanya yürütmeyi bahane ederek 18 Şubat'ta yeni bir isyan dalgası yaratmaya yeltenen müzmin muhalefetin amacı belli: Fitne ve bozgunculuğu genişletmek.”

Oda TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vahap yıldırım
Vahap yıldırım - 4 yıl Önce

Söze bakarım sözmü diye söyleyene bakarım adam mı diye.Ne yazılmış böyle insanları seçip temsilcimiz olmasını istemişiz.Bizlere yazıklar olsun.

Namık Boran
Namık Boran - 4 yıl Önce

Konuşma tarzına bak.Tam bir sokak ağzı.Ülkücü Tavırdan eser yok.Yatıp kalkıp Ülkücü arkadaşlarına hakaret edip duruyor niye istifa edeceklermiş parti babanızın malımı

selim
selim - 4 yıl Önce

Kim kimin neresine oturacak izleyin görün 16 nisan da görüşmek dileğiyle

Metehan
Metehan - 4 yıl Önce

Ayyaş serseri sizler kimlerin kucağındasınız önce ona bak. J&B Semih

Bilal AKKOL
Bilal AKKOL - 4 yıl Önce

ayıp be. hem de prof. ünvanlı vekilsin. partide demokrasiden eser bırakmadınız. şimdi ne yüzle konuşuyorsun.bu gidişle kelaynaklar gibi nesliniz tükenecek.

Ayşegül
Ayşegül - 4 yıl Önce

Bahçeli adam gibi adam olsun da ettiği namus şeref yeminini tutsun.Sizden MHP ye hayır gelmez oyları verenlere sizemi sorduk zihniyeti bizden nasıl oy istiyecek yüzü olucakmı? Siz ak Parti'ye gidin

m.ali kaya
m.ali kaya - 4 yıl Önce

Tipe bak tipe.siz otudugunuz tayyibin kucagindan inin sonra konusun.

mehmet yalansöz
mehmet yalansöz - 4 yıl Önce

way .......wayyyyy.. şarap bitti galiba bunlar ........diye geziyor..bu ülke batar ya.