Son günlerin en bomba görüşmesi : Bahçeli Çakıcı ile buluştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı'yla hastanede bir araya geldi.

Son günlerin en bomba görüşmesi : Bahçeli Çakıcı ile buluştu

Buluşmayı, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın sosyal medya hesabından duyurdu.

Yalçın, kişisel sosyal medya hesabından, "Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sayın Devlet Bahçeli, rahatsızlanan Alaattin Çakıcı’yı tedavi gördüğü Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde ziyaret ediyor" diye belirterek, Bahçeli ile Çakıcı'nın fotoğraflarını paylaştı. İşte o paylaşım ve fotoğraflar:

AF ÇAĞRISINDA BULUNMUŞTU

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçen günlerde sosyal medya hesabından yazdığı mesajlarda af önerisinde bulunmuştu. Bahçeli, “Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı? Bu kardeşlerimizi taş duvarların ardında çürümeye terk etmek ne kadar adil ve adaletlidir” şeklinde yazmıştı.

Devlet Bahçeli mesajlarının devamında ise, “Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK’lılar, FETÖ’cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran,zindanda gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez?” diye belirtmişti.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 14:47

Esra Tavukçu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Yaşar Akbaş
Yaşar Akbaş - 2 yıl Önce

Yakışan bir hareket yapmış....Bazen yakışan hareketi de trübüne oynayarak yapmak lazım değil mi?...

ADNAN UÇAR
ADNAN UÇAR - 2 yıl Önce

Daha önceleri neredeydiniz,Koltuk korkusu nelere gaadirmiş ALLAH'ım

RAMAZAN BEKER
RAMAZAN BEKER - 2 yıl Önce

HAYRET A.ÇAKICI KABADAYI. ÜLKÜCÜYÜM DİYOR.ÜLKÜCÜ KABADAYI OLMAZ.GÖNÜL ADAMIDIR.KÜRŞAT YILMAZ MAFYADIR.MİTİN KULLANDIĞI ADAMDIR.KAVGALI KONGREDE MHPYI AZMİ K. ELİYLE KARIŞTIRAN ADAMDIR.AYRICA A. ÇAKICI. RTE YE EN AĞIR KÜFÜRLERİ EDEN ADAMDIR.NASILORTAKLIK BU YAAA.NASIL ÜLKÜCÜLÜK.ORTAĞINA SÖVECEK SEN ONU ZİYARET EDECEKSİN.KARAKTER MESELESİ Mİ ACABA.

Mustafa Karaaslan
Mustafa Karaaslan - 2 yıl Önce

Yenimi aklına gelmiş Bahçelinin. Sıkıştı, partiyi bitirdi, ÜLKÜCÜ HAREKETİ paramparça etti, şimdide abisi tayyip gibi şov yapıyor. Her tarafı yalan. Lakin imza kampanyası açsın hadi bahçeli İYİ partili bir ÜLKÜCÜ olarak imza atmazsam şerefsizim. Hodri Meydan.

Pantürkx
Pantürkx - 2 yıl Önce

Neyin peşinde acaba bay görevli.

Serpil. Akca
Serpil. Akca - 2 yıl Önce

Artik. Cikacaksa. Ciksin. Bu ozlem. Son bulsun ben. Cocugumun. Yanina. Ziyarete. Bile. Gidemiyom. Sayin cumhur. Baskanim. Bu bayram bizleri. Sevindi

zaim kılıç
zaim kılıç - 2 yıl Önce

Sayın genel başkanım yüreklere su serpiyorsun sağolasın sokakda caddede mahkum yakınları sizden müjdeli haber bekliyor.inşAllah bu affı çıkarmak size nasip olacakjtır

FUAT irhan
FUAT irhan - 2 yıl Önce

ancami hatirladin