Suriyeliler skandal biçimde üniversite diploması almışlardı! Ümit Özdağ’dan takdir toplayan Suriyeli vaadi!

Suriyeliler skandal biçimde üniversite diploması almışlardı. Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ’dan takdir toplayan Suriyeli vaadi geldi.

Suriyeliler skandal biçimde üniversite diploması almışlardı! Ümit Özdağ’dan takdir toplayan Suriyeli vaadi!

Habererk / Haber Merkezi

Gazeteci Yeliz Koray Twitter’dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Koray’ın paylaşımı şu şekilde:

“Yurtdışında okuyup Türkiye’de denklik almak için yapılan sınavı nedense hep Suriyeliler kazanmış.

Gönderen takipçim, çoğunun Türkçe bilmediğini, yazılı %40, sözlü % 60 etkili olduğu için mülakatta 90 alanın kazandığını, bu işin çoktan çığırından çıktığını söyledi.”

Yeliz Koray’ın bu paylaşımını alıntı yapan Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, takdir toplayan Suriyeli vaadini açıkladı.

Özdağ’ın paylaşımı şu şekilde:

“Bunların hepsini tek tek yeniden inceleyeceğiz. Verilen vatandaşlıkları, onaylanan diplomaları ve yapılan hukuksuz işlemleri durduracağız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merchantil
Merchantil - 3 ay Önce

Ümit Özdağ, Türkiye siyasetini iyi analiz etmiş bence.! Çünkü bu ülkede siyaset, ancak vaddlerle yapılıyor ve ardından vaadler unutuluyor...!? Seçmenin buna tepkisi ise "yok"... Durum bundan ibaret.
Bu ülkede kendilerini "Milliyetçi" olarak adlandıran kişi ve partiler dahi suriyeli çapulculara karşı bir strateji geliştirmezken, yine Milliyetçi olduğunu iddia eden Ümit Özdağ'ın bu niteliksiz arap ve iranlılara karşı en azından bir söylemi olması olumlu ancak sonrasının ne olacağı belirsiz..........!


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344