Suriyelileri ülkemize yönlendirirken kullandıkları yöntem Stratejik Göç Mühendisliği nedir?

TC. Ziraat Bankası (E)Bilgi Teknolojileri Bütçe, Strateji ve Uygulama Bölüm Başkanı Mustafa Şükrüoğlu’dan dikkat çeken çıkış geldi.

Suriyelileri ülkemize yönlendirirken kullandıkları yöntem Stratejik Göç Mühendisliği nedir?

TC. Ziraat Bankası (E)Bilgi Teknolojileri Bütçe, Strateji ve Uygulama Bölüm Başkanı Mustafa Şükrüoğlu Stratejik Göç Mühendisliğini anlattığı videosu izlenme rekoru kırdı.

Twitter hesabından 2 tane video paylaşan Şükrüoğlu şu notu düştü:

“Emperyalist batının, ülkemizdeki sığınmacıları kalıcı hale getirme çabaları artan ivme ile devam ediyor! Sığınmacıları ülkemize yönlendirirken kullandıkları yöntem Stratejik Göç Mühendisliği idi! Bilinmesi için anlatıyorum; 1. BÖLÜM Stratejik Göç Mühendisliği Nedir? Stratejik Göç Mühendisliğinin formları(hedefleri) nedir? NOT: Stratejik Göç Mühendisliği tamamlanmış değil; sığınmacıların ülkemizde kalıcı hale getirilmesi amacıyla devam ediyor çalışmalarına..! Bu durumu ileride bir sunum konusu olarak ayrıca anlatacağım.”

İŞTE O VİDEO:

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 14:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
din iman para
din iman para - 13 ay Önce

mülteci demek ucuz işgücü demek yani kölelik demek başka bir izahı olamaz.bunuda avrupa amerika ve bizim ülkedeki sermaye grubları ister yerli ister yabancı olsun farketmez hatta mevcut iktidar sahipleride güya din gardaşlarımız demesine bakmayın onlar istiyor iktidarları ve kendi şahsi ikballeri için.tamamen istismarcılık insan sömürüsüdür bu.silah petrol uyuşturucu gayrimeşru ticarette cabası.